Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Idősebb kutya nyári kedvtelenség?

Idősebb kutya nyári kedvtelenség?

Figyelt kérdés

A magyar vizslámon vettem észre hogy esténként alig akar nekilátni a vacsorájának, nemigen jön ki napközben a házikójából, még szólításra se. Nem tudom, hogy csak túlreagálom-e, a házában hűvösebb a levegő, most kapott új párnát is oda (van egy kinti fekvőhelye is amit most abszolút nem használ), tehát meg tudnám magamnak magyarázni a helyzetet, de az, hogy szólításra se jön ki elém, kicsit megijeszt. Ennek ellenére például séta közben elég lelkes. Van egy törpetacsim is, ő nem kuksol egész nap a házban, teljesen megszokottan viselkedik a hirtelen meleg ellenére is.

Csakhogy tisztázzam, holnap délután viszem állatorvoshoz, de nagyon aggódok érte, muszáj volt kiírnom ezt a kérdést.



2020. júl. 5. 12:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Minden kutya máshogy viseli a hideget, meleget. Az enyem is kedvtelen ha nagyon meleg van. Nemtudom hogy vagy vele, de pl ha nagyon melegem van engem is keves dolog vesz ra, hogy a kotelessegeimen kívül másért is ki mozduljak a házból. Nem erzem jol magam, ahogy a kutya sem. Ráadásul te tudsz nyáriasan öltözködni, o nem.
2020. júl. 6. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!