Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miből áll egy etológia teszt?...

Miből áll egy etológia teszt? Hol, mikor és mennyiért végeznek ilyeneket?

Figyelt kérdés
A kutyámmal szeretném kipróbálni, de előtte jó lenne tudnom ezeket a dolgokat. Elsősorban azok válaszát várom, akik már voltak ilyenen vagy látták esetleg.
2010. aug. 2. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
2010. aug. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2010. aug. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A mennyiért kérdést nem is értem. Te fizetnél érte, mert kutatást akarsz csináltatni? Vagy te akarsz elmenni a kutyáddal egy tesztre? Ezért nem adnak pénzt, vannak rengetegen, akiket érdekelnek annyira a kutyák, és főleg a saját kutyájuk, hogy örömmel vegyenek részt ilyeneken ingyen.
2010. aug. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Teszt rengeteg van, mindenhol mást vizsgálnak. Fel lehet iratkozni elte etológiateszes hírlevélre és akkor kapod a híreket hogy milyen tesztek vannak és milyen kutyákat várnak rá. Ha elmész örömmel várnak, ki kell tölteni kérdőíveket a kutyád viselkedéséről meg ilyenekről, még ajándékot is szoktak adni hálájuk jeléül. Én mér voltam ilyeneken, nagyon érdekesek. Ezek arra jók hogy a kutatók tanulmányozhassák szóval itt nem az derül ki hogy milyen jó a kutyád vagy ilyesmi. Milyen teszre szeretnél menni?

Fizetni nem kell érte, csak felmenni az eltére. Vagy szokott lenni etológia tábor de ott keményen válogatnak, illetve láttam őket kutyás rendezvényeken is.

2010. aug. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!