Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák is megtudnak fázni?

A kutyák is megtudnak fázni?

Figyelt kérdés

A kutyárol info: 10 éves,rövid szőrű pincsi-csivava keverék elég kényes fajták,benti kutya.

A nagyszüleim kutyája egy ideje(1 éve kb) sokat tüszög és folyik az orra olyan mintha meglenne fázva van mikor nem kap levegőt gondolom a taknyátol olyankor rusnyán csinál.Van idő mikor 1-2 honapra vagy hétre helyre jön aztán kezdi elolrol.

Nem tudom esetleg ennek van valami köze a korához is?

Előre is köszönöm a válaszokat :)



2020. júl. 5. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Nézd, én nem vagyok állatorvos, de ha 1 éve kb folyamatosan ilyen problémája van, az nem megfázás lesz. El kéne vinni állatorvoshoz.
2020. júl. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Lena7 ***** válasza:
67%
1 év az nagyon sok idő. Elkéne vinni minél elöbb orvoshoz.
2020. júl. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

Hát már rég el kellett volna vinni orvoshoz.


Szóval holnap vigyétek el, csináltassatok egy teljes vérképet, 10 éves kor felett amúgy is éves szinte illene csinálni.


Az orvos ad rá gyógyszert.

2020. júl. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%
Persze hogy megtudnak fazni. De amugy kicsit csak gondolj bele reálisan, te voltal mar megfázva egy éven keresztul? Vidd el szerintem orvoshoz, mar regen megkellett volna tenned.
2020. júl. 6. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
1 even at nem lehet megfazva. Max kikeszult a tapoktol. A gabona leepiti az immunrendszeret az embereknek is.
2020. júl. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!