Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyakiállításon használt...

Kutyakiállításon használt ketreceket hol lehet kapni?

Figyelt kérdés
Arra gondolok amelyiknek nincsen alja és hordozható. Milyen címszó alatt keressek ilyet? Kérlek linkeljetek!
2010. aug. 2. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
A kiállításokon legtöbbször szoktak ilyeneket árulni. De nekem most nem tiszta milyenre gondolsz, a rendes fém ketrecre amit a legtöbben használnak, vagy arra, amikor le van kerítve fém kerítéselemekkel egy kisebb rész a kutyának.
2010. aug. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az amikor le van nekik kerítve egy kis rész..olyat keresnék
2010. aug. 2. 11:44
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]

a 6. kép, ha egyre gondolunk.

2010. aug. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ugyan az vagyok bocsi rosszul adta be :S
2010. aug. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2010. aug. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Akiteki ***** válasza:

Nagyobb kiállításokon kinn szokott lenni a gyártója. Arra biztosan emlékszem, hogy Szilvásváradon találkoztam vele.

Szerintem menj oda valakihez, akinek ilyen van és kérdezd meg, hol vette. Orosz agarat és whippetet láttam ilyenekkel. De még nem kérdeztem meg, honnan van.

2010. aug. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket, a másodikként linkelt oldalon megtaláltam amit szeretnék!:)
2010. aug. 6. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!