Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudok venni a 4-5 kilos...

Hol tudok venni a 4-5 kilos kutyamnak kengurus hordozo taskat?

Figyelt kérdés
Sehol sem talalok. Mindenhol csak ezek a sima taskak vannak. Szeretnenk elmenni a kutyaval kirandulni, de vannak olyan szakaszok, ahol nem tud magatol jonni pl. letrak. Ehhez keresek valamilyen hordozot. Olyan kene amit ki is lehet probalni elotte. Tehat a webaruhaz nem jo.

#kutya #hordozó #Kemguru
2020. júl. 7. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:
83%

Ne tedd ilyenbe, még ha találsz se. Elhúzza az izületeit, vállát, csípőjét, nyomja a belső szerveket. Vannak hátizsákok, amik erre valók.


[link]


Egyébként meg olyan hely ami tele van létrával talán nem a legideálisabb kutyával kirándulni...Ha meg egy-két ilyen szakasz van csak akkor felveszed addig és kész.

2020. júl. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen alkalom talán nem okoz problémát a kutyának, de én valami zárt, hálós kisállathordozó hátitáskában gondolkodnék, mert abból még véletlenül sem tud kiugrani, egy kenguruban nem lehet annyira jól rögzíteni, hogy ha esetleg berezel vagy kényelmetlenül érzi magát, akkor ne tudná kilazítani.

Egyébként egy ilyen könnyű kutyust én csak azért, mert létrás (pl. Rám-szakadék) nem hagynék otthon, mert nekik létezik megfelelő táska ilyen esetekre, az én 9kg-os kutyám már nehezebb, nagyobb, és tériszonyos, úgyhogy vele (+ víz + kaja) nehezebb lenne mászni, és nem is láttam még olyan zárható kutyahordozó hátit vagy kengurut, amiben elfér, pedig ő sem nagy.

2020. júl. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!