Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Langyos tejet kutyának hasmene...

Langyos tejet kutyának hasmenesre?

Figyelt kérdés
Bichon Havanesem van 6-7honapos, megy a hasa koran reggel hanyt is. Egy pár gazditol hallottam hogy ilyenkor langyos tejet kell neki adni(sosan?). Errol valakinek tapasztalat? Első kutyus, es en csak az olvasottakbol tájékozódom, es azt olvastam szigorúan tilos adni kutyáknak.
2020. júl. 10. 09:06
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Állatorvoshoz vidd el.
2020. júl. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Parvo ellen oltva van?
2020. júl. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Az én tapasztalatom hogy kutyusnak hasmenés esetén párolt rizs a megfelelő diéta. A tejet nagyon hanyagolnám. Felhívhatnál egy állatorvost is, biztos adna tanácsot.
2020. júl. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

Én is a párolt rizst tudom hasmenés ellen.

De tényleg az orvost kéne megkérdezni, mert kéne tudni, hogy mitől van egyáltalán a hasmenés.

2020. júl. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

NEM adunk tehéntejet a kutyának (sósan?! Nem hányt még eleget?!)

Orvos!

2020. júl. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Krumpli és párolt rizs.
2020. júl. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
Állatorvoshoz vidd el mindenképp, ha súlyosabb a baj, a házi praktikák önmagukban nem segítenek, kiegészítésként a párolt rizs jó lehet, és egy kajaváltás miatti hasmenésnél elég is, de az állatorvost ne kerüld ki, mert súlyos betegséget is jelezhetnek ezek a tünetek, ami a kutyus életébe is kerülhet.
2020. júl. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
97%

A tejet pont akkor ajánlom, ha székrekedése van, ugyanis meghajtja. Tehát ne.

Inkább orvos. Amúgy a rizs jó ilyenkor.

2020. júl. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%
Persze, ha meg akarod ölni! Ha azt akarod, hogy kiszáradjon! A tejtől csak még inkább menni fog a hasa!
2020. júl. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem kell támadni, azert kérdeztem meg mert sejtettem hogy nem kene de sokan javasoltak, hogy ok adnak a kutyának ha megy a hasa. Külföldön tartózkodunk, pár nappal az utazás elott mentünk az orvoshoz, az utlevel miatt, o is mondta hogy elofordulhat a más fuszerezesu taptol. A rizst enis tudom hogy jo, adtam is neki es mar semmi baja. Csak megijedtem a hanyastol, mert ugyan volt mar hogy ment a hasa, de hanyni meg nem hanyt. Es egyébként minden oltást megkapott😀persze amit az életkora engedett.
2020. júl. 11. 14:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!