Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan oldajam meg, hogy a...

Hogyan oldajam meg, hogy a németjuhász kutyusunkat és a tacsinkat egyszerre tudjam sétáltatni?

Figyelt kérdés

Igazságtalan az, ha csak az egyikőjüket viszem el sétálni.. Ezért páros pórázt keresek nekik elsősorban, de egyenlőre mindhiába..


Tud valaki ajánlani bevállt, strapabíró pórázt, ami a

~ 40kg-os és a 10 kg-os kutyát is 'elbírja'?



#kutyasétáltatás #igazságos #2 kutya egyszerre
2020. júl. 10. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Egyszerűen fogsz 2 pórázt összefogod a kezedben és mehetsz.
2020. júl. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem te ilyesmire gondolsz:

[link]

De ha nem egyik a két kutya vérmérséklete, az egyik jobban szeret mindent megszaglászni, míg a másik meg sétál nyugodtan egyenesen, akkor ez nem túl jó választás.

Illetve a méretekkel is vannak gondok, így lehet, hogy ez nem a legjobb megoldás.

Helyette inkább 2db automata pórázzal szerintem jobban jársz.

2020. júl. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kedves első. Ezt a módszert próbáltam, nem jött be.
2020. júl. 10. 11:46
 4/8 A kérdező kommentje:

Második, igen, hasonlókat néztem, de bizonytalan vagyok..

Ezért várok még hozzászólásokat bevállt módszerekről.

2020. júl. 10. 11:47
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a két kutyát úgy sétáltatom hogy egyikk kézbe egyik póráz másikba a másik. Gondolom ezt is próbáltad. De ha a két kutya nagyon különböző személyiség akkor maradjon a két póráz mert különben nagyon zavarhatják egymást
2020. júl. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Kedves első. Ezt a módszert próbáltam, nem jött be."

Mi nem volt jó a külön pórázas vezetésnél nálad?

2020. júl. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Egyszer próbáltam, de akkor nem vált be mert sokszor összegabalyodott a 2 Póráz.

Ezért arra gondoltam, hogy páros porazzal próbálkoznék, de nekifutok mégegyszer külön, hátha sikerül. 😊

2020. júl. 10. 13:00
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Türelemmel meg tudod tanítani nekik, hogy nem összevissza mászkálunk. Plusz te is váltogathatod a pórázokat a kezedben.
2020. júl. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!