Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meddig ihat a kutya altatás...

Meddig ihat a kutya altatás előtt? (nem műtét)

Figyelt kérdés

nem lesz műtve, csak a szőre lesz lenyírva..hány órával előtte nem ehet/ihat? (infúzió sem lesz)

azt mondták, hogy már du. 4től ne kapjon inni stb...de azt én nagyon korainak tartom. holnap délelőtt lenne a nyírás..



2020. júl. 10. 12:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
Volt már altatva? Akkor hogy bírta? Hányt? Ha igen akkor 4 től ne kapjon inni. Nyíráshoz miért kell elaltatni?
2020. júl. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

nem volt még soha altatva..

mert nem maradna nyugton..és nem akarjuk, hogy baj legyen (olló, kozmetikus stb.)

2020. júl. 10. 12:30
 3/25 anonim ***** válasza:
88%

Egy rutinos kozmetikus simán megodja...bakker soha nem tenném ki ilyennek a kutyámat egy nyírás miatt.

Csóri..

2020. júl. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
91%

Biztos jó ötlet ezért altatni? Az altatás mindig kockázattal jár. Esetleg bódítás?

Vagy inkább keress másik kozmetikust.... szerintem

2020. júl. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem is elég a bódítás.
2020. júl. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 felhasználó190 ***** válasza:
88%
ha még esetleg le tudod mondani akkor mindenképp keress egy másik helyet, ha meg nem akkor is max bódítsd, egy altatásban mindig van valamilyen szintű kockázat.. nem bíznám ilyen kozmetikusra a kutyusomat az is biztos
2020. júl. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
81%
Én még ilyet nem hallottam hogy egy nyírás miatt altatni a kutyát. Fél a kutyakozmetikában? Vegyél egy nyírót és nyírd le te. És a kozmetikus fogja altatni? Elég érdekes.
2020. júl. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

házhoz jön...

tuti mindenkihez odakapna stb ha ébren lenne...jobb így, hogy mozdulatlan és gyorsabban megvagyunk vele...úgyis csak 0-ás géppel kell végigmenni rajta....

már megint nem a kérdésre válaszolnak az emberek....

egyszer a te kutyádat is muszáj altatni, mert ivartalanítani viszed, nem?..

akkor is inkább bótításban kéred a műtétet?..

2020. júl. 10. 13:34
 9/25 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező, ha műtétről van szó, ami szükséges, akkor az altatás egy szükséges "rossz". De egy nyíráshoz elaltatni azért nem ajánlott, mert az nem egy olyan dolog, amihez muszáj lenne altatni, így máris felesleges kockázattá válik.

De a te kutyád, te tudod.

Én este 6 körül még adnék neki inni egy kicsit, hiszen nagyon meleg van.

2020. júl. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
80%
Nem, nyilván olyankor muszáj altatni de azért ne hasonlíts már össze egy ivartalanítást egy szőrvágással. Majd ha körmét kell vágatni akkor is altatni fogod? Ergo 2-3 havonta altatva lesz a kutya mert szőrt kell vágni? Ugye tudod, hogy bizonyos altatószerekre allergiás is lehet a kutya és akkor azonnal belehal kortól függetlenül?
2020. júl. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!