Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám egy idióta!?

A kutyám egy idióta!?

Figyelt kérdés
1 éves ivartalan lány kutyám egyszerűen nem bírja ki este pisilés nélkül. Nem minden nap, de hetente 1szer biztos felkelt, olyankor anyumék is felkelnek, és nehezen vissza alvósak ezért már el akarják adni a kutyát. Pedig minden nap este 11kor viszem ki utoljára, 8 után már nem kap vízet, és reggel 7kor már lent vagyok vele, sztem ki kéne bírnia!!! Olyankor felverem a házat, a körme csattogása, ahogy rázza magát, a kulcs, a póráz az ajtó stb. Nem akarom anyumék lelki beszédét, hogy minek kellett kutya ezért, csak hiba volt, kell neki másik gazdi stb. Egyébként ilyenkor mindig adok neki inni először, hátha csak szomjas, nem hinném, hogy éhes lenne, egyrészt azért sosem szól másrészt meg nem is nagy evő. Már rég szobatiszta, de már úgy érzem néha jobb lenne ha bepisilne a szobámba, legalább anyáék nem hallanák, hogy felkelünk

2020. júl. 11. 02:44
1 2
 1/15 anonim válasza:
61%

Ezt néha megcsinálta az én volt kutyusom is. Igazából a kutyának nem tudod elmagyarázni, hogy tartsa vissza.

Próbáld meg ne nagyon beitatni, had igyon nappal, amikor megszomjazik, aztán meg csak este ne adj neki. Ha késő este leviszed, meg kora reggel, akkor szerintem így jó lesz.

2020. júl. 11. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%
Kutya ajtó
2020. júl. 11. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
Feltételezem társasházban vagy panelban laknak emeleten, azért nem lehet kutyaajtó. (Egyébként ha nem így lenne, akkor már eszébe kellett volna jutnia..)
2020. júl. 11. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
Valami okkal csináljákvez a kutyák, nem azért mert reggelig nem bírná ki.
2020. júl. 11. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Mivel jelzi, hogy ki kell mennie?

Ennyi idős egészséges kutyának ki kellene bírnia az éjjelt.

Meg kellene próbálni nem reagálni a jelzésére. Persze, eleinte felébreszt, de idővel , ha nem viszed le, leáll az ébresztéssel.

2020. júl. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Sokminden lehet az ok ... akar egeszsegugyi problema is (?)
2020. júl. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
50%

Ivartalanitott lany kutya? Azok nem birjak ugy visszatartani sajnos.

Fekudj le olyan cuccban,amiben le tudsz menni vele setalni.

Vegyel textil porazt. Az nem csorog.



Anadek meg aludjanak fuldugoval,ha ettol felebrednek...

2020. júl. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen panelház. Úgy jelez, hogy kaparja a lábam a mancsával, aztán fut az ajtóhoz. Ha rászólok lefekszik, de fél óra múlva megint csinálja. Nem tudom lehet e baja, mert nappal simán kibír több időt is. Reggel 7kor megy ki, utána 3-4ig hosszú rohangálós séta, és 11korul eü.séta, ezek között egyszer se szól, hogy pisilnie kellene, pedig estére nem iszik többet
2020. júl. 11. 18:02
 9/15 anonim ***** válasza:
77%
Ez olyan mintha gyereked lenne
2020. júl. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Rászoktattad, hogy a jelzésére kelsz és mentek kifelé.

Neki remek buli az unalmas éjszaka közben egy kis mozgás.

Ha nem vizel be, akkor szépen le kell szoktatni az éjszakai piszkálásról. Kb úgy, mintha kölyök lenne és az éjszakai sírásról szoktatnád le.

2020. júl. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!