Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért dagad be a kutya oltása...

Miért dagad be a kutya oltása és mikor aggódjunk?

Figyelt kérdés

Egy hete kapott a kutyám oltást. Ket napig nyuszitett,ha felemeltem, fajt neki az oltás helye.


Harmadnap lettem figyelmes a csomóra az oltás utan. Nem megy lejjebb.


Ez normalis?

Miert dagad neki igy be? Rosszul szúrta doki? Allergiás reakció?


Azt olvastam,ha 2-3hetig se apad le, akkor orvoshoz kell vinni,de bővebb írásokat e témában nem talalok.


Valaki leírni az oltási csomó miert alakul ki es milyen hatása, szövődménye lehet?

Koszonom



2020. júl. 12. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
Hagyd békén, majd felszívódik a duzzanat. Gyakori mellékhatás, el fog múlni.
2020. júl. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te miért emelgeted azt a kutyát? Talán nem tud járni???
2020. júl. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2 hetet várj. Az én kutyámnak is maradt mindig pukli, és minden oltásra máshogy reagált. (Mármint veszettség, kombi, kennelk, stb). A veszettség elleni oltás után 3 hétig volt neki puklis, kombi után 1 hét alatt lement.
2020. júl. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normalis, segítő valaszokat! Varok ket hetet.


Második! Lehet te egy rideg, fakir vagy, aki néha napján se veszed fel a kutyád(remelem nincs kutyád), de képzeld, vannak emberek, akik azert magukhoz ölelik a kölyökkutyajukat, es törődnek velük, nem csak kerülgetik egesz nap, levegőnek nezve!


Nem utolso sorban a kutyát bármi mas okból is emelgetheti az ember, nem feltétlenül kell leszűrni,hogy az illető ezt nonstop tenné! Ha nem tudsz normalis segítő valaszt adni, akkor legyszi, kímélj meg másokat az efféle bunkó megszólalásaidtól, unalmas idodben ne kommentelj mindenre!

2020. júl. 14. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!