Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet tenni, ha valaki az...

Mit lehet tenni, ha valaki az utcában "böködi" a kapunál morgó, ugató kutyákat? Nemrégiben késsel is megszúrtak egyet.

Figyelt kérdés

Gyanítjuk, hogy valaki aki nem kedveli őket, aki errefelé járkál. Eddig egy alakot láttak errefelé esernyővel sétálni, állítólag megijed tőlük és akkor odabök nekik egyet, de nyilván ezt csak látták páran, nincs bizonyíték.


Most viszont nem régiben viszont késsel is megszúrták itt a környéken valakinek a kutyáját, de mindig csak azokat pécézi ki, akiké ott acsarkodik a kerítésnél.


Nyilván odamenni és behúzni egyet nem lehet neki, de mit lehet ilyenkor tenni? Az erőszak hívei nem vagyunk inkább udavarisan kérnénk meg rá, hogy ne tegyen ilyesmit, ha fél inkább másmerre menjen vagy nem is tudom...


Ti mit tennétek?


2020. júl. 13. 15:23
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Nem a mi kutyánkkal történt meg a szúrás sem biztos, hogy ennek a valakinek a műve, mert az a kutya egyszer kiszökött és így ment haza.
2020. júl. 13. 15:25
 2/13 anonim ***** válasza:
27%
Ne legyen kint felügyelet nélkül egy kutya sem. A gyerekedet sem hagyod kint a kertben egyedül. Akkor nem történhet baj.
2020. júl. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Vadkamera felszerelése. Ha látod ki az rá szólsz. Ha nem érti meg akkor egy népligeti tornyospofon.
2020. júl. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem fogunk verekedni, ilyet ne is írjatok. Nem fogok ilyen miatt börtönbe menni. Aztán ha behúztam neki mit mondok, ment az utcán??? Mert nyilván nem azon fognak elszörnyedni, hogy megbökte a kutyát, hanem én mit csináltam...
2020. júl. 13. 15:41
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Azért szád csak van, mondd a kedves úriembernek: "Ne csesztesd a kutyámat, mert én foglak megcsesztetni, de az fájni fog!"
2020. júl. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
Én is kamerával felvenném és azzal együtt tennék egy feljelentést ismeretlen tettes ellen (ha meg esetleg tudom is azonosítani hogy ki az, akkor még jobb). A kapura meg kiraknék egy táblát hogy "Kamerával megfigyelt terület!"
2020. júl. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
A #6 válasz a jó!
2020. júl. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
"Kamerával megfigyelt terület"
2020. júl. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
40%
És az miért baj neked,ha esernyővel megböknek egy kutyát? A késes szúrást még megértem,de szerintem egy esernyővel való bökéstől sztem nem lesz baja a kutyádnak,meg idővel úgy is ő fog póruljárni,mert az egyik kutya majd elkapja az esernyőt...
2020. júl. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem,sztem szóismétlés lvl100000000XD
2020. júl. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!