Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért húzza a hátsó lábát a...

Miért húzza a hátsó lábát a kutya? Mibaja lett?

Figyelt kérdés
Kb 3 napja vettem észre hogy keveset eszik nagyon. Ma reggel fura volt hogy egyhelyben fekszik sokáig utána mikor hivogattam magamhoz sokára jött hozzam akkor láttam alig bir ide jönni, 1 hátsó lábát huzza

2020. júl. 13. 19:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
A mi kutyánknak is hasonló tünetei voltak, étvágytalan volt, nem tudott felkelni se, ha nagy nehezen sikerült akkor sántított a lábára. Mint kiderült csak torokgyulladása volt, lehet hogy a tiédnek is ez a baja, de biztosat csak az orvos tud mondani
2020. júl. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Fel nem bírom fogni, mért nem vitted orvoshoz! 3 napja beteg! 2 sorból fogjuk diagnosztizálni és meggyógyítani távolról?
2020. júl. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagy valószínűséggel fájdalmai vannak. Ha egy kutya nem eszik, beteg. Az étel emésztése helyett a betegségét próbálja a szervezete legyűrni.

Ha a kérdésedre választ akarsz, ideje meglátogatni az állatorvost.

2020. júl. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Holnap tudom csak elvinni orvoshoz.
2020. júl. 13. 22:02
 5/12 anonim ***** válasza:
48%

Remélem elvitted orvoshoz, mert ez nem GYIK téma. Azonnal szaladtam volna vele bárhova, ügyeletes állatorvos is van. Nem kell megvárni a másnapot, mert ki tudja hogy romlik-e az állapota. (Pl bénulás)

Mondjuk mi a kutyánkat is gyermekünkként szeretjük.

2020. júl. 15. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Kalciumot kéne kapjon, az a baja. Nem elég erősek a hátsó lábai, az inak és a porcok nem erősödtek meg. Adjn neki napi 3-4 Kalcium tablettát, javulni fog
2020. júl. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
Orvos nélkül nyilvánvalóan semmit ne adjál neki, de remélhetőleg ezen már túl vagy. Az, hogy 3-4 kalciumtabletta, az értelmezhetetlen. Mellesleg ezt feltételezve 3 nappal korábban még elég erősek voltak a lábai?
2020. júl. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem, kedves 7es. Ha két fadarabra építesz hidat, jársz rajta, erőfeszítésnek van kitéve, egyszer csak összetörik alattad, nem? És vagy megerősíted vagy kicseréled a támasztást.

Ez csak egy példa persze. A kutya izülete is egy idő után feladja és akkor kalciumkezelés kell neki. Tudom mit beszélek, de mindenki azt csinál, amit akar. 3-4 tabletta ajánlott, ha nem javul lehet növelni a dózist. Az enyém 8-10 et kap naponta

2020. júl. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen már elvittem orvoshoz. Az enyémnek is torokgyulladása van.
2020. júl. 15. 16:50
 10/12 anonim ***** válasza:
43%
Kamu! Amikor neked fáj a torkod, a lábadat húzod? Naugye. A kutya sem így működik. Jó hogy nem azt mondod, hogy szerencsétlen állat akkor köhög, ha szorulása van.
2020. júl. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!