Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek a jack russel...

Szerintetek a jack russel terrier a tökéletes fajta számomra?

Figyelt kérdés

Napi 4 órát foglalkoznék vele: séta és sok-sok játék, frisbie, labda meg minden + reggelente kocogás a rét melletti ösvényen és trükkökre szeretném tanítani. Minden hülyeségre, mert én is elég lüke gyerek vagyok, mindig mondják és szeretném, ha lenne egy társam, aki mindenhova velem jönne, mint a maszkban:D Nem, nem fogom Mailonak nevezni, én Litonak szeretném nevezni, mint a B13-ban a parkouros srác:D Kutasuliba is viszem majd agilityzni:D

Na jó, eltértem a témától, volna rá zsebpénzem, plusz a nagyobb költségeket(vételár, plusz állatorvos) a szüleim intézik, nekem csak a cuccait meg a havi kaját kell rendeznem.

Ja, és nem hagynám el soha, örökké, amíg él, a társam lesz, szeretnék vele együtt átlépni a saját életembe majd, a mostani gyerekkorból, a felnőttbe. Most 14 vagyok.



2020. júl. 13. 20:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
24%
Szia! Én pontosan nem ismerem a fajtát, szóval nem tudok mellette-ellene érvelni, viszont ha ez esetleg nem megfelelő, akkor szívesen ajánlanám a mudit. Igazából minden tulajdonság igaz, amiket itt leírtál, okos aktív kutya.
2020. júl. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
20%
Egyértelműen nem, sőt semmilyen kutya sem. Remélem a szüleid nem ennyire meggondolatlanok.
2020. júl. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem számodra még semmiféle fajta nem tökéletes, rád még nem lehet állatot bízni. Halvány fogalmad nincs arról, milyen kötöttséget, milyen felelősséget jelent egy állat tartása, gondozása.
2020. júl. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
47%
Először lásd el magad,önállósodj, utána vegyél kutyát.
2020. júl. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 tejespite válasza:
53%
egyáltalán nem értek egyet az előbbi kommentelőkkel. Én az első kutyámat 7-8 évesen kaptam, staffordshire volt a drágám.Szegénykém már nem él, 12 évesen halt meg. Ahogy leírtad magad, egyértelmű hogy még gyerek vagy, szerintem nem nagy akadáj neked egy kutyus. Sőt fontos hogy a gyerekek egy egy álllat(bármilyen) mellet nőjjenek fel!!
2020. júl. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 tejespite válasza:
64%
amióta az eszemet tudom sok állatunk volt
2020. júl. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
87%

5-ös, tejespite!

Az, hogy Te 8 évesen kaptál egy kutyát, aki mára már nem él, így Te most számításaim szerint 20 éves vagy. Ez azt jelenti, hogy a kutyát, akit Te kaptál, őt a szüleid látták el és gondozták, Te pedig játszottál vele akkor, amikor Neked kedved volt hozzá. Jó dolog, ha egy gyermek megtanulja, hogyan kell viselkedni egy állattal, szeresse őket, ne féljen tőlük.

Egy gyermek szempontjait figyelembe véve azonban a legfontosabb az, hogy iskolai tanulmányaira fordítsa a legnagyobb figyelmet! Helyesírásodat elnézve úgy látom, hogy nálad ez a fontos momentum kimaradt.

2020. júl. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 tejespite válasza:
30%
az írásomért elnézést de abban a pillanatban eléggé ideges voltam és nem mindenhova raktam vessződ de itt most nem is ez a lényeg. Én kiskoromban nem csak a játékkal foglalkoztam, hanem én is etettem a kutyát és mivel voltak kacsáink, csirkéink őket is sokat etettem és foglalkoztam velük. Megértésed köszönöm.
2020. júl. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
23%
Itt szerintem se az a lényeg ,hogy nem rakott a HOGY szó elő vesszőt🤦🏼‍♀️
2020. júl. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
80%

7-es vagyok.

Tejespite!

Tényleg nem az a probléma, hogy a "HOGY" szó előtt nem tettél vesszőt.

A probléma az írásodban a következő:

akadáj = helyesen AKADÁLY

álllat = helyesen ÁLLAT

mellet = helyesen MELLETT

nőjjenek = helyesen NŐJENEK


A többi stimmt.

2020. júl. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!