Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ingyenes ivartalanítás veszélyes?

Ingyenes ivartalanítás veszélyes?

Figyelt kérdés
Szeretném ivartalanítani a kutyámat, láttam, hogy a környéken lesz ingyenes ivartalanítás egy menhely jóvoltából. Az lenne a kérdésem, hogy az ilyen akciók teljesen ingyenesek vagy illik valamit adni? Illetve vannak veszélyei, gondolok itt olyanra, hogy kevésbé lelkiismeretes az orvos, siet, hogy több állatra jusson idő, vagy ha probléma lépne fel, akkor őt kell keresni a jövőben, mint a műtétet elvégző orvos vagy pedig mehetünk a saját állatorvosunkhoz?

2020. júl. 16. 02:30
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

Csak neked van ingyen, az akciós orvosnak a menhely/alapítvány állja a dolgot. Ha valahova fizetni akarsz érte, akkor az alapítványnak tedd, amikor van rá lehetőséged. Mert az ilyen adományokból tudnak erre költeni, hogy lehetővé tegyék az ilyen akciókat.


(Mindenki a saját pénztárcáját ismeri, én a magam részéről még nem vettem részt akciós ivartalanításban. Nem azért, mert rossz a műtét, hanem azért, mert nekem kifutja teljes áron is, és mindig meg is csináltatjuk, ha új állat kerül hozzánk. Ilyen akcióknál a műtétek száma limitált, mikor mennyit tud finanszírozni az alapítvány, így nem foglaltam olyanok elöl helyet, akik máshogy tuti nem vinnék el.)

2020. júl. 16. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem ez inkább rászorulóknak van, akik amúgy szeretnének ivartalanítani, de nincs rá pénzük.


A dokinal mindenképp ki lesz fozetve, csak max nem te fizeted, hanem a menhely. Na most, a menhelynek adományokból van pénze. És tudtommal nem is dúskálnak. Szóval, ha megteheted, akkor szerintem intézd magánúton.

2020. júl. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem az csak a menhely kutyaira vonatkozik.
2020. júl. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor inkább megyünk a saját dokihoz, köszönöm a válaszokat :)
2020. júl. 16. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!