Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor jönnek ki az állatvédők?

Mikor jönnek ki az állatvédők?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A faluban Kiraktak egy kutyát aki eleinte félős volt,etették, meg anyakára jártak hátha meg lehet simizni, lett egy gazdálja csakhogy a kutyan nem marad meg az uvarban mert átugorja a keritést egész nap az utcán lófrál, kb párhónapja találtam egy kutyát aki kis méretűkutyus volt, egyik nap az a kutya aki egész nap kint van megtámadta, a kutyának átharapta a tüdejét, másnap meghalt. Azóta keűlt a faluba még egy kutya, és plusz még kettő akikről nem tudok semmit se lehet hogy a faluból valok lehet hogy őket is kidobták, nem tudom. Így 4 kutya járkál együtt minden hova, én félek tőlük, de jobban féltem a macskámat aki szokott kint lenni, néha átmegy a szembe szomszédba, van hogy a kert végében üldögél, az ég világon nem árt senkinek. Félek hogy a 4 kutya megfogja támadni. Ma voltam bringázni már a falun kivűl voltam elinúltak felém, majd tekertem ezerrel, nem tudom hogy viselkenek akkor ha nincs ott a gazdája.

Nem tudom mit tegyek, nagyon görény vagyok ha kihívom az állatvédőket, vagy ők egyáltalán tesznek valamit? Fizetni kell azért hoogy kijöjjenek?


2020. júl. 16. 15:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Hívd ki, beviszik, de számíts rá hogy vagy 10 menhelyet fel kell hívnod hogy kijöjjenek.

Vagy fullon vannak, vagy ál menhelyek.

Hajrá! Azoknak a kutyusoknak sem jó kint. Fizetned nem kell.

2020. júl. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem hívd ki az állatvédőket, azért hogy ilyen esetben kijöjjenek nem kell fizetni. Ha a kutyáknak nincs már gazdájuk, ez a legjobb, amit tehetsz. Nekik ennél már csak jobb lehet, ha kimennek az állatvédők.
2020. júl. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Travis83 ***** válasza:
51%
Nem tudom miért írják, hogy nem kell fizetni. Én a múltkor 12 ezer forintot fizettem, mert kihívtam az állatvédőket. És nem, nem vertek át, rendes csekket is adtak a számláról. Szóval csak akkor hívd, ha ér neked ennyit a cicusod!
2020. júl. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

"Nem tudom miért írják, hogy nem kell fizetni. Én a múltkor 12 ezer forintot fizettem"


Milyen ügyben hívtad ki őket?

Mert kóbor állat miatt biztos hogy nem kell az értesítőnek fizetni.

Attól még hogy kaptál csekket még nem azt jelenti, hogy nem lehúzás.

2020. júl. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

3: Menhelyet hívsz, akkor nem kell fizetni.

12 Ft, ráadásul nem is a te kutyád és még lehet életet is mentesz, wow. Ehhez azért pofa kell, én azért lestem volna rájuk mint Rozi a moziban.

2020. júl. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem átvertek, attól hogy csekket adtak. Én fecskéknél hívtam az állatvédőket, egy forintot nem kértek.
2020. júl. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

*12 ezer

Bocsánat.

2020. júl. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
26%
Állatvédőt? Elvitetni mikor van gazdája? A gazdát kell felelősségre vonatni, mert nem tartja telken belül a kutyát. Mi az hogy elvitetnéd más kutyáját a menhelyre?
2020. júl. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
#8 Egyrészt arról volt szó, hogy kint vannak az utcán valószínűleg kirakták őket, másrészt az állatvédők a gazdát felelősségre vonják, feljelentik és a kínzott állatot elviszik, ha bebizonyul, hogy a kutya jó körülmények közt van tartva, akkor nem kell semmit tenniük.
2020. júl. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
17%
En biztos befogadnam a 4 kutyat. Imadom a kutyakat. A koborkutyak halasak lennenek,h befogadod es nem bantanak a macskadat.
2020. júl. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!