Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Brit Premium by Nature Junior...

Brit Premium by Nature Junior táp megfelelő lehet egy standard törpetacskónak?

Figyelt kérdés
Hamarosan érkezik hozzánk a legújabb családtagunk egy standard törpe tacskó kutyus, és hát a táp választás igencsak kifog rajtam, mivel mindenhol más-más infót olvasni. Így, hogy kicsit jobban beleástam magam a témába már le is tettem a Pedigree, Friskes és társairól alacsony tápértékük miatt, viszont nagyon drága tápot sem fogunk tudni venni, sajnos azt már nem engedhetjük meg. Mit gondoltok a Brit Premium by Nature Junior tápról? Tisztában vagyok vele, hogy nem úgy működik, hogy kiválasztok egy tápot és az tuti jó lesz, de most arra lennék kíváncsi, ha mindenféle mellékhatás nélkül eszi és szereti is, akkor ez a táp megfelelő lehet az egészséges fejlődéséhez? Egyéni tapasztalatok is érdekelnek a táppal kapcsolatban, de leginkább hozzáértő véleményére lennék kíváncsi. Esetleg hasonló árkategóriában és jó elérhetőségben tudtok más alternatívát?

2020. júl. 17. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Standard törpetacskó :D a szapi nevezte így? Vicc...
2020. júl. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jajj dehülye vagyok, nézd el nekem.. este van és már összezavarodtam a millió tápfajtától :D
2020. júl. 17. 22:53
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem ezt eszi a kölyök, meg az adult változatot a felnőtt. Szép a bundájuk, egészségesek, és nem is drága.


Próbáltam már spécibb tápokat, de ha a csirkével nincs gondja, akkor felesleges.


Olvastam véleményeket erről a tápról korábban és sok fórumon írták, hogy tenyésztő is ajánlotta.

2020. júl. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A Brit Premium teljesen jó.

Ha árban kedvező, de aránylag jó összetételt keresel akkor ezeket nézd még meg esetleg: Fitmin, Arion, Cibau, Doxneo, Simpsons.

2020. júl. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kipróbáljuk, hátha beválik majd. :)
2020. júl. 18. 16:36
 6/6 anonim ***** válasza:

Minden sintéres örökbe fogadott kutyám brit premiumot eszik.

Csórikáknak úgy ki van az emésztésük, hogy a jobb tápoktól sugárban fosnak, rosszat nem fogok adni nekik, szóval kísérleteztünk, ennél feljebb, jobb tápra nem tudtam szoktatni őket.

Szóval nekünk ez szó szerint az arany középút :)

2020. nov. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!