Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek melyik tenyésztőtől van...

Kinek melyik tenyésztőtől van francia bulldogja?

Figyelt kérdés

Két év múlva tervezek venni kettő kiskutyát, mivel ivartalanítva lesznek úgyis, valószínűleg egy helyről. A kettő kutyusra együtt kb. félmilliót szánnék rá. Mindenképpen tisztességes tenyésztőtől szeretnék venni, akinek a későbbiekben is feltehetek bármilyen kérdést, ő nem ráz le. Csakis a fajtában elismert színű állatok érdekelnek, nem szaporítótól fogok vásárolni.


Örülnék, ha megosztanátok, a ti kutyáitok honnan vannak, milyen egészségügyi problémáik voltak az évek során, hogy bírják az utazást (fél órást, több órást is). Az áruk mellékes, nem tudom azt megosztanátok-e, nem is kérem, maximum annyit, hogy a fentebb írt összeg elég lenne-e kettő kutyusra. Köszönöm előre is!


2020. júl. 19. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

Kedves kérdező!

A menhelyen televannak csodálatos kiskutyakkal. Kb. Ingyen elhozhazod őket. Sok franciabulldog is van akikre 1het után rauntak!!!

Az a fél millió elég lesz a kezdő tápszerre, az állatorvosra - csak oltasok rá stb. és játékokra az első évre. Fontold meg hogy döntesz!

2020. júl. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mindig menhelyi kutyáink voltak, de ez a fajta az álmom évek óta. Mellesleg az örökbefogadás brutális procedurává vált itt.
2020. júl. 19. 10:53
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
nézz be a FRANCIA BULLDOG csoportba. Ott csak tenyésztők vannak, akik kutyákat árulnak. Ellenőrizve van az összes, nem tudsz mellényúlni és biztosan segítenek is.
2020. júl. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Értem. Sok sikert kívánok a tökéletes kenel megtalálásában! Remélem hamarosan valóra válik az álmod!
2020. júl. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ne hidd egyes, hogy menhelyellenes vagyok. Önkénteskedtem sokszor már, voltak menhelyi kutyáim, imádom az összeset, valószínű lesz is még menhelyim, de szeretnék ilyen kutyusokat is az életemben. ;)
2020. júl. 19. 12:01
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
Nem hiszem, hiszen írtad hogy sok menhelyes kutyuskad volt előtte. Tényleg tiszta szívből kívánok minden jót és sok örömöt az új kutyuskakkal. Csak azért írtam-mert mindig szoktam-mert sajnálom a sok árva kiskutyát.
2020. júl. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is a szívem megszakad értük. Egyszer egy 10 éves kutyust fogadtunk örökbe, az altatás elől hoztuk el. 13 volt mikor elpusztult, de előtte pár hónappal még naponta jártunk kiadós sétákra. :) Csodás élmény volt minden perc.
2020. júl. 19. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!