Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Husky-border- collie keverék...

A Husky-border- collie keverék kutyámat tarthatom kinti-benti tartással vagy csak kintivel?

Figyelt kérdés

2 napja hoztuk haza a menhelyről és teljesen tanácstalan vagyok..kinti kutyának szántuk de a rossz idő miatt behoztuk éjszakára tegnap mivel a házàt nem igazán akarja használni mindig kifekszik a kőre és az ablak alatt alszik el ahol hall minket..este se kell fel ha esik alszik reggelig reggel meg nyüszít és remeg úgyhogy beengedjúk...

Igazából nem tudom, árthat neki ha megázik?

Mert ugye Husky keverék és mindenhol azt olvastam hogy a huskyk a rossz időt szeretik..

De igazából napközbe se jön be nagyon szívesebben futkározik kint velünk..

Szerintetek rossz lenne neki ha amíg rossz idő van bent alszik?



2020. júl. 20. 01:09
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Nem rossz neki, biztosan szeret bent lenni. De ha meggondolod magad, hogy mégis kinti legyen, akkor nehezebb lesz kiszoktatni.
2020. júl. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

Mi be akartuk engedni a keverékünket, de állt az ajtóban, jelezte hogy ő inkább kint lenne.


Építsetek/vegyetek neki egy megfelelő méretű, szigetelt házat. Ha úgy érzi, túl rossz neki az időjárás, akkor bebújhat.

2020. júl. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem kinti benti tartás a legjobb, ha bent akar lenni bejön, ha kint akar lenni kiengeditek.
2020. júl. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Mentett kutya lévén fontos neki a gazdi közelsége, szóval én a kinti-benti tartásra voksolok nálatok mindenképp. Legyen kint jól szigetelt kutyaháza is, de legyen lehetősége bemenni hozzátok, ha akar.
2020. júl. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Van neki szigetelt kutyaháza de nem nagyon használja inkább az ablak alatt fekszik ahol hall minket

Igazából most úgy van hogy délelőtt bent van aztán délben ebédiőben a helyére kiviszem és délután kint játszunk aztán este séta után már a helyén hagyom hogy kialudja magát..

Igazából az alvásával nincs gond mert napközbe lefárasztjuk és ilyen 9 körül már bealszik és reggel 8-ig alszik:)

Meg van hogy bent is elszunyókál a kis drágám:)

2020. júl. 20. 12:36
 6/6 anonim ***** válasza:
65%
Ha bent szeretne lenni veletek, akkor biztosan nem árt neki. A nap nagy részét úgy is kint tölti, éjjelre jól esik a meleg, a gazdi közelsége. Ha titeket nem zavar, akkor nyugodtan engedjétek, hogy bent aludjon. Ha nagy meleg van, lehet ha úgyis egy idő után a kint éjszakázást választja.
2020. júl. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!