Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Buszon, hogy vigyem a kutyámat?

Buszon, hogy vigyem a kutyámat?

Figyelt kérdés

Elszeretnék majd menni a magyar rövidszőrű vizsla kiskutyámmal másik városba, amit sajnos még busszal tudom csak megoldani. Utaztam már együtt kiskutyával, akkor egy dobozban volt, nem kértek érte jegyet semmit.

A másik városba egy nyakörvvel gondoltam meg pórázzal, a kiskutya esetében szerintem még nem kell rá rakni szájkosarat, azt majd csak akkor szeretnék rá rakni, ha nem nől tovább.

Szerintetek így felfognak engedni rá?



2020. júl. 20. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Minden kutyára kötelező a szájkosár, ha nincs boxban. Kölyökre, kistestűre egyaránt. Emellett jegyet is kell venni így a kutyának.
2020. júl. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
2. parvo oltás után eltelt már az egy hét?
2020. júl. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

Oltásokat ha megkapta, oltási könyvet vidd.

Vegyél nekik buszjegyet, és szájkosárral, pórázzal,nyakörvel vidd őket

2020. júl. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Ki van írva minden buszra,hogy szájkosár KÖTELEZŐ!!!
2020. júl. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Szájkosár kötelező. Vannak ezek a textilek, az is megteszi. Illetve oltási könyv kell és neki is kell jegyet venned. Viszont, ha szállító boxba viszed, akkor poggyászként kezelik és nem kell se jegy, se szájkosár.
2020. júl. 21. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Melyik társaság? Más a Volán, más a BKK...
2020. júl. 21. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
44%

ma 06:32

Miben más a két társaság? Minden tömegközlekedési eszközön szájkosár az előírás, ha pórázon van a kutya.

2020. júl. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
Volánbuszon a zárt szállítóeszközben lévő kutyának is jegyet kell venni, BKK járatain nem. Volánbuszon zárt szállítóeszköz nélkül pórázon/szájkosárral buszonként csak egy kutya szállítható, BKK buszon több.
2020. júl. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%

Az eredeti kérdés így szól:

"A másik városba egy nyakörvvel gondoltam meg pórázzal, a kiskutya esetében szerintem még nem kell rá rakni szájkosarat, azt majd csak akkor szeretnék rá rakni, ha nem nől tovább.


Szerintetek így felfognak engedni rá?"


A kérdező nem akarja zárt hordozóban vinni a kutyát.

A kérdező nem kíváncsi a szállítható ebek számára.

Simán pórázzal, szájkosár nélkül vinné a kutyáját, feltételezhetően távolsági busszal, mert másik várost említ.

Erre a kérdésre csak egy válasz lehet: NEM

2020. júl. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
11%
5kg alatt nem kell tömegközlekedésen szájkosár, es jegy sem, hogyha van egy kis taskad amibe belefer, es abból nem engeded ki. Hogyha 5kg+ akkor kell ra szájkosár is es jegy is.
2020. júl. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!