Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megoldás házban elő tüzelő...

Megoldás házban elő tüzelő kutyára?

Figyelt kérdés

sziasztok. van egy lany kutyam, kb fel oraja kezdhezett el tuzelni. házban lakik, csak nappal van kint az udvaron. tudnátok valami megoldást mondani hogy ne verezzen ossze mindent? (ivartalanitva lesz, csak a dokink a vírus miatt visszament a szüleihez, mas orvost meg nem akartam hogy megmutse)

a valaszokat elore is köszönöm


2020. júl. 21. 23:30
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Tüzelő bugyi, benne betéttel.
2020. júl. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6%
Édes istenem... Értem én hogy szeretjük a kutyànkat és jót akarunk neki, de emberek gondolkodjunk màr egy kicsit. Ő egy kutya, nem egy bazàri majom. Bugyi meg betét... Nyàron, jó időben...amikor lehetne egyébként is kint szegény, hallgatózhatna, nézelődhetne,aludhatna a jó levegőn. Ehelyett bezárva bugyiba betéttel... Sosem fogom megérteni.
2020. júl. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Takard le a butorokat valami pleddel, vagy tegyel a butorra (nem a kutyara) kutyapelenkat. Es takarits. Ez termeszetes, nem tudsz vele mit kezdeni.
2020. júl. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Adj ra egy nyulos bugyidat,ami ho ra benne betettel. Pisileshez vedd le . !!

Mindenkepp zard be a hazba,mert felcsinalja egy kan. Kilometerekrol megerzik a szagat!!!!

2020. júl. 22. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
14%
4es erre való a kerítés!
2020. júl. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%

2-es egy bentléthez szokott kutyának rohadt szar ám, ha hirtelen ki van csapva az udvarra. Arról nem beszélve, hogy egy kanos kutya kb. bármilyen kerítésen átmegy, ha érzi, hogy tüzelő szuka van bent.

Amúgy igen, betét, bugyi. Én is vettem, 8 hónapos a szuka kutyánk, még várunk az első tüzelésre, utána ivartalaníttatjuk majd. Ő benti-kinti, ha kedve van, bent lehet, ott meg igenis kell a bugyi, ez van, ne legyen már összekenve minden.

2020. júl. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
64%

Ne felj ugy a vertol. Az agyat meg kanapet szekeketvmuborrel vondd be vagy takard le.



Nalunk az ilyenek lemoshatoak,pedig fiu kutyank van es szobatiszta.

2020. júl. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!