Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen ízületvédőt ajánlatok?

Milyen ízületvédőt ajánlatok?

Figyelt kérdés
A kutyám sántít a jobb mellső lábára. Ha nem múlik el hétfőig elviszem dokihoz, ha elmúlna akkor viszont szeretnék elkezdeni ízületvédőt adni neki. 4,5 éves még csak, nagyon aggódom érte mert naponta lépcsőznie kell többször is 1 emeletet. Milyen készítményt ajánlatok nagytestű kutyának?
2020. júl. 24. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Nekem ugyanebből a termékcsaládból van a sportkutyáimnak megelőzésre. Évek óta remekül bevált, neten rengeteg pozitív véleményt mondanak róla (főleg ortopéd témával foglalkozó illetve aktív munkakutyás fb csoportokban)

[link]

2020. júl. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Zöldkagyló kapszula
2020. júl. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Az Aniflexi valóban nagyon jó, az én kutyámnál is hatásos.
2020. júl. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Amikor az én idős kutyám elkezdett nehezen mozogni, főleg a hátsó felére, azonnal elkezdtem neki Nutradylt adni. (Egy állatorvosi oldalon ajánlották.)

Pár hónapig szedte télen, és most nyárra elhagytuk, látványosan használt! Még magam is meglepődtem, olyan, mint előtte!

Ha jön a hideg, újra elkezdjük, így kapja majd kúraszerűen.


A Nutradylt még nagyon jól kiegészíti a Rimadyl, de az vényköteles fájdalomcsillapító, és nem hiszem hogy nektek ilyen kellene, fiatal is és nem gondolnám, hogy ízületi gondja lenne. A tappancsát nézted, nem szúrta meg, ragadt rá valami, toklász, kullancs?

2020. júl. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Aptus Aptoflex szirup
2020. júl. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem az idős kutyámnál a zöldkagylópor használt,de 2 év után már az sem. Synoquine-t kapott,helyre hozta,ő már állandó jelleggel kapta.


Most van egy közepes testű kutyám, még 2 évig biztos panelban fogunk lakni,most 8 hónapos. Kúra szerűen ősztől elkezdem neki a zöldkagyló,kollagén plusz csipkebogyópor kombót adni nagyon jó az ízületekre. Eddig is kapott kollagént és zöld kagylót,csak most tartunk szünetet.


Szerintem kezdetben akár zöldkagyló is segíthet kúraszerűen.


ismerős járt úgy,hogy erős ízületvédővel kezdett és a kutya idős korára már nem akart használni,dupla adag mellett sem. Így elég sokat végig próbált.

2020. júl. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Sajnos nincs a mancsában semmi. A viselkedése változatlan, csak időnként biceg egy sort, de kis pihenés után abbahagyja. Ma voltunk úszni, rohant ugrált, semmi baja nem volt, főleg ügetésnél figyelhető meg a bicegés. Nem tudom mi lehet. Tapogatásra sem reagál furcsán. lehet tényleg csak meghúzta.
2020. júl. 25. 23:40
 8/9 anonim ***** válasza:

Milyen fajta?

Ha tacsi,akkor jobb ha nem lépcsőzik nagyon.

2020. júl. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bocs most olvasom,hogy nagytestű.
2020. júl. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!