Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyáknál mennyi ideig élnek?

Kutyáknál mennyi ideig élnek?

Figyelt kérdés
Németjuhász kutyám van és már 10éves.Ez már sok?Meddig élhet?
2010. aug. 3. 14:39
 1/9 anonim ***** válasza:
a kicsik 15 évig a nagyok 10-12 szóval ki tudja...hogy tartja magát??
2010. aug. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

hogyan, hogy tartja magát?:S ezt nem értem=)


am köszi a választ!

2010. aug. 3. 14:46
 3/9 Bozsikrisz ***** válasza:
100%
Szerintem úgy értette, hogy jó egszségnek örvend e a kedves kutyus? :)
2010. aug. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
a testtartására gondolt. szépen kihúzva, egyenesen ül?.. viccen kívül, nyílván azt kérdezte, hogy milyen az egészségi állapota, fáradékony/aluszékony-e, eszik-e rendesen.. stb
2010. aug. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Egészséges és eszik is rendesen, sőt.. De viszont nagyon fáradékony (futni és játszani már nem akar).


Válaszok még jöhetnek!

2010. aug. 3. 14:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy 10 éves kutya már nem fiatal, hogy futkározni nem akar az érthető. Te sem nagyon rohangálnál 90 éves korodban, nem de? Én a helyedben nem erőltetném, annyit rohangáljon és úgy ahogy jól esik neki magától. Nem akarok találgatásokba bocsátkozni, hogy mennyi ideig fog még élni, majd a sors eldönti.
2010. aug. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

10-15 év. A kisebb testűek tovább élnek. Persze lehet ennél is több, akár nagyobb testűeknél is, de hát ez már olyan, mint ha egy ember 120 éves lenne...előfordul, csak épp nagyon-nagyon ritka.


Attól is függ, hogy tartották, van-e betegsége, milyen ételt eszik,stb.

2010. aug. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
"eszik is rendesen, sőt.. De viszont nagyon fáradékony " A túlsúlytól még hamarabb elpusztulnak, inkább ne hagyd hogy többet zabáljon mint kéne.
2010. aug. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
arra gondoltam h eszik e rendesen és h milyen az egészsége,igazából ezt a 10-12 onnan veszem h valahol olvastam nem tom egyébként mert nekem kistestű kutyám van és nem nagy!
2010. aug. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!