Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagy baja lehet a kutyámnak?

Nagy baja lehet a kutyámnak?

Figyelt kérdés

csütörtök este 2 nagy kutya rátámadott a kis 10kg. kuytusomra. Az egyik hátsó lába fel van dagad a es nem nagyon bír járni és több helyen is fájdalmai vannak de nem Nagyon tudtam megnezni mert egyből oda kap ha megprobalom. Pénteken már evett rendesen azóta is viszont járni nem nagyon jár csak fekszik és semmit nem csinál.


Ma este hányt is, bár lehet túl lett etetve. Nem igazán tudom hogy kezeljem ezt a helyzetet.


Sajnos csak most hétfőn reggel tudom bevinni az orvoshoz , de addig még sok idő van és aggódom nem történt még ilyen.



2020. júl. 25. 23:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Minél előbb orvoshoz kéne vinni, mert ebből simán vérmérgezést kaphat, amibe belehal!
2020. júl. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Reggel szoktak lenni ügyeletek, plusz költségért biztos kimegy egy orvos, mert súlyos helyzetben lehet őket hívni. És ez súlyos.
2020. júl. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%

Csütörtökön volt a baleset, most szombat éjfél van. Pénteken mit csináltál a kutyával? Ilyenkor sajnálom, hogy nálunk a rendőrség nem áll a helyzet magaslatán és nem állít elő állatkinzásért.

(Most jön az, hogy vidéken laksz a legközelebbi lakott településtől 1000 km-re, nincs autó meg semmi). Még Erdélyban is vannak ügyeletek ha esetleg erdélyi vagy. Nem tudom miért nem tudtad pénteken elvinni megnézetni a kutyát. Ilyenkor értelmesebb emberek nem mennek neki a hétvégének hanem pénteken elviszik a kutyát. De sok helyen van vasárnapdélelött is rendelés és nem csak ügyeleti.

2020. júl. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%

Valószínű, sőt biztos, hogy nagy baja van.


Ez elég fura kérdés, ha neked be lenne dagadva a lábad és nem tudnál járni illetve fájdalmaid lennének az minek számítana?!


A támadó kutyáknak volt gazdája?

2020. júl. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Utolsó, nem erre voltam kíváncsi szóval feleslegesen pazaroltad az idődet itt. Nem tudtam bevinni mivel Nem voltam otthon ma érkeztem haza. Szüleim voltak otthon vele. De ebbe most ne menjünk bele nem ez volt a kérdés tárgya :) ha nem érted olvasd el még 1x köszi.



Amugy megy a kutya néha ki is jött meg ugat más kutyákat csak kissé le van lassulva és mivel faj a lába így nem igazán mozog sokat,viszont nem igen vagyok ebben tapasztalt.

2020. júl. 25. 23:47
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
Budapesten van rendes ügyelet. Oda felvihetnéd. Minket is ünnepnapon fogadtak.
2020. júl. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
a 18 Keruletit néztem, nem tudom... jó véleményt nem találtam róla. De ha nincs más holnap oda viszem.
2020. júl. 26. 00:08
 8/16 anonim ***** válasza:
92%
Próbáld meg holnap elvinni, ha fizetni is kell érte, megéri. Ha nincs semmi halálos baja, "csak" egy törés pl. Akkor is legalább megnyugodsz. Ha tényleg nincs sehol se ügyelet a környékeden, és úgy gondolod hogy nem fogsz emiatt annyit kocsikázni amit nem javaslók, és nem is támogatom, de akkor első dolgos legyen hétfőn az állatorvos. Valami baja biztos van... legalább egy törés, vagy zúzódás. Remélem jobban lesz a kutyusod.😊
2020. júl. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%
Esetleg, tudom ajánlani, Állatorvosi egyetem klinikáját, ott is foglalkoznak ilyennel. Nekem ott mentették meg a kutyusom életét. :) (6-os voltam)
2020. júl. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszi :) Ez az István u 2? Ha jól látom Vasárnap nincs nyitva :c
2020. júl. 26. 00:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!