Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire néznének hülyének?

Mennyire néznének hülyének?

Figyelt kérdés
Van egy kutyám, akinek nem réf lett megcsináltatva az oltási könyve és legelőször az orvos elírta a születési dátumát. Itthon verem észre, hogy nem jó. Aztán a következő alkalommal szóltam, hogy nem jó, javítsák ki. Viszont akkor véletlen én mondtam rosszul. És ezt is itthon vettem észre. Nem sokkal, csak négy nappal tévesztettem el. Mennyire néznének hülyének, ha szólnék érte?

2020. júl. 26. 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
ha nincs törzskönyve akkor azon a pár napon semmi nem fog múlni. Hagyd az orvost, nem tesz semmit az a pár nap.
2020. júl. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem ismerjük az állatorvosodat. Az enyém pl. röhögne rajta és olyasmit mondana, hogy "hát, ez fontos dolog, persze, hogy ki kell javítani, nem mindegy!"
2020. júl. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
A kérdés csak az, hogy ha felnő a kutyád, hogy fogsz a szemébe nézni, mikor megtudja, hogy nem azon a napon született, mint ami az oltási könyvébe van írva? Vajon hogy fog reagálni, mikor rádöbben, hogy eddig hazugságban élt? Ha erre a kérdésre megtalálod a választ, akkor tudni fogod mi a helyes döntés ebben a szituációban.
2020. júl. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Négy nap nem a világvége. Ha ki akarod javítani hajrá de felesleges 4 nap miatt
2020. júl. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjad, de ha felnőttkorában elmegy egy sorselemzőhöz, kifizet százezreket egy teljeskörű horoszkópra, aztán kiderül, hogy az egész hazugság, akkor tejelhetsz neki, hogy ne jelentsen fel!
2020. júl. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
9%

Húzd át te és írd át.

Én ezt csináltam mert apukám vitte legelsőnek oltásra ahol az oltási könyvet adták.

Apukám azt a nevet íratta bele, hogy Fickó(így hívta a lány kutyát, de az igazi neve teljesen más volt), meg azt mondta, hogy 2 éves közbe már 4 éves volt, meg kb. 3-4 hónappal elírta a születési dátumot.

Otthon megláttam és hibajavítóval áthúztam, és leirtam a rendes adatokat.

+ az orvos balf*asz volt, és még az én nevemet is elírta😂😂

2020. júl. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A kiskönyvbe te nem vagy jogosult módosítást végezni...
2020. júl. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Nekem elfogadták nem szólt az állatorvos
2020. júl. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha pár nap, akkor nem fontos kijavítani, de nyugodtan elmehetsz, csak egy kicsit felvidítod a napját, hogy ilyen jót röhöghetett. De ez csak a te, az állatorvos, és az olvasók titka marad😂😂😂
2020. júl. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!