Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák tudnak érezni ilyenek...

A kutyák tudnak érezni ilyeneket pl hogy légszennyező anyagok, egészségre káros anyagok, ezeket jobban ki tudják szagolni mint az emberek?

Figyelt kérdés

2020. júl. 27. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A kutyám egyszer megmentett mert szivárgott a gáz én náthás voltam és nem éreztem semmit és fáradt is és a kutya el kezdett ugatni és gyakorlatilag megmentett
2020. júl. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem biztosan. Csak gondolj bele, vannak kutyak, akik kiszagoljak a rakos megbetegedeseket es jeleznek, illetve rohamjelzo kutyak is vannak.

A karos anyagok szagat a levegoben mi is megerezzuk, akkor ok is sokkalta jobban erzik.

2020. júl. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, ez nagyon jó :)
2020. júl. 27. 09:22
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A gázt biztosan. Engem is, vagyis pontosan minket is megmentett. Bejött a szobámba, és és elkezdett "kihívni", mint amikor pisilnia kell, és szólni szokott, ráteszi a fejét a térdemre, ha éppen ülök, és el kezdett hátrafelé menni, majd vissza, mintha hívna ki, de előtte voltam kint vele fél órával, mindegy azért felálltam, hogy megnézzem mi az, és az előszobában már én is éreztem a gáz szagot. Bedöglött tűzhely el volt forgatva a gomb, a láng elaludt, de ömlött a gáz.
2020. júl. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!