Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel lehetne kutyámbol...

Mivel lehetne kutyámbol kiűzni a tetveket ?

Figyelt kérdés
Utobbi időben sokat vakarozott, sokat fürdettük és kiderült szegénybe sok a tetű. Sok kis apro fekete pötty van benne, gondolom tetű hagyja maga után a salakot. Igazábol egész testében megtalálhatók mozognak mint állat. Valaki nem tud valami hatásos szert rá ?

2020. júl. 27. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Most tetű vagy bolha?

Bolhára jó a bravecto tabletta.

2020. júl. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nincspénzed drága gyógyszerre akkor talán az is megteszi ha mindennap 1×-2× átöblíted a szőrét ecetes vízzel
2020. júl. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem tetűre, hanem bolhára gondolsz.

Én a kiltix bolha és kullancs elleni nyakörvet veszem a kutyámnak.

4 hónapos kortól lehet használni.

Ha jól tudom 7 vagy 8 hónapon keresztül védi a kutyát.

Nem vízálló, de más baj nincs vele.

Lehet, hogy vannak olcsóbb nyakörvet de azok nem válnak be annyira. Legalább is nekünk ez volt a legjobb.

2020. júl. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mekkora a kutya?

Patikában veszel 1-2 ampulla Neostomosant.

1 ampulla-1 liter vízhez.

Én régesrégen úgy használtam, hogy beleállítottam a kutyát egy lavorba. Elkezdtem rá önteni az oldatot. Jól elkell áztatni mindenhol. Ami lefolyt a lavorba, azt újra ráöntöttem.

Hagyni kell megszáradni a kutyán a folyadékot.

Ez megöl bolhát-tetvet . Utána ki kell találnod, mivel véded meg a kutyádat a bolhák ellen, amíg nem lesz hideg idő.Sokféle szer van, amit használnak a gazdák.

2020. júl. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%
Milyenek lehetnek szerencsétlen kutya tartási körülményei? Tetves is, bolhás is csak végtelenül elhanyagolt kutya lehet!
2020. júl. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Havi egy tabi next guard spectra es eltunik minden: tetu,kullancs,bolha,stb. Allatorvos adja ki kizarolag.
2020. júl. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az bolha lesz, és a sok kis apró fekete pötty az a bolha ürülék. A bolhát kiírtani gyógyszer nélkül nagyjából lehetetlen, Bravecto vagy Nexgard tabletta és kipusztulnak, utána viszont oda kell figyelni a bolha elleni védelemre mert szerencsétlen kutyának egy szenvedés úgy leélni az életét, hogy a bolhák folyamatosan nyüstölik.
2020. júl. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!