Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Utál a kutyám mit tegyek?

Utál a kutyám mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már egy pár napja nem jön oda és ha én megyek oda akkor meg elfut és csak akkor simogathatom meg ha iszik vagy eszik mit tegyek nagyon kétdégbe vagyok esve :(((

2020. júl. 28. 14:24
 1/9 anonim ***** válasza:
19%

Simogasd kevesebbet, hivogasd kevesebbet.


Nem biztos, hogy mindig van kedve a cseszegeteshez ... gondolom te is utalnad egy ido mulva, ha mondjuk anyukad allandoan a buksidat simizne.

2020. júl. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Kevés az infó. Van ennek valami előzménye? Mennyi idős,mióta van nálad?

Nem mindegy hogy egy 2 hete oda került kölyökről van szó vagy egy 5 évesről aki mindig is veled volt és ragaszkodott hozzád.


Biztos hogy fél tőled de tudni kellene mi történt.

2020. júl. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Semmit se csináltam vele es 3 hete van nálunk és egy 11 hetes yorkshire terrier ről van szó
2020. júl. 28. 15:00
 4/9 anonim ***** válasza:
34%

Elég ha csak zajos vagy. Nálunk 4 hónapos volt a kutya mikor eldőlt mellettem tárgy nagy zajjal,nem én csináltam de utána bár el nem futott előlem de ha közelítettem kicsit mindig odébb ment és látszott hogy fél.Mástól nem félt,csak tőlem.

Erre gondoltam,hogy történt e valami. Utána ez elmúlt nála és le sem lehet vakarni már.

Egyébként vannak alapból nagyon félénk kutyák,de majd jó eséllyel kinövik. Mindig guggolj le hozzá ne tornyosulj fölé és hagyd hogy ő menjen oda. Türelem,kicsi még bármitől megijedhet.

2020. júl. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tényleg egyszer leejtettem mellé egy tv távirányítót tegnap előtt akkor lehet hogy ez a baj
2020. júl. 28. 15:23
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
11 hetesen sok mindentől félhet még, nem ismeri még a nagy világot. Ne nyaggasd folyamatosan, hagyd feloldódni, esetleg próbáld jutifalattal jutalmazni, mikor nyugodtan a közeledben van.
2020. júl. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi ezt ki fogom próbálni 😀
2020. júl. 28. 21:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Vidd el sétálni, de ne nyalogasson semmit, csak egy rövid 10 lerces séta is elég, és adj a kezedből enni neki
2020. júl. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne vidd el sétálni addig ameddig nincsenek meg az oltásai
2020. júl. 31. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!