Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem bírja a kutyám ezt a...

Nem bírja a kutyám ezt a lámpabúrát, tudnátok tanácsolni?

Figyelt kérdés

ez a 3ik nap hogy rajta van de a garázsban gubbaszt egész nap és ül vagy fekszik alig eszik iszik. Sajnos kell neki, de félek hogy depressziós lesz, vagy ha esetleg felgyogyul majd utána is ilyen lesz.


Nektek volt már hasonló?



#kutya #gallér #tölcsér #műtéti gallér
2020. júl. 28. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Mutet utani ruhacska???


Miert van a garazsban?? Ilyenkor kene neki a legjobban a gazdi jelenlete testkozelsege.

2020. júl. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Ha muszaj, akkor muszaj. Lehet, hogy nem magaval a gallerral van problemaja, hanem a betegseg/mutet miatt bagyadt. Ne aggodj, nem marad ilyen, nem lesz ettol depresszios. Esetleg valamilyen ruhat megprobalhattok raadni, de az en kutyam pl mindig leszedte magarol, ugyhogy nalunk csak a galler johetett szoba.
2020. júl. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

első.. Egész nap vele vagyok és figyelek rá, home officeban dolgozom így is kint az udvaron de ha ott "érzi jól" magát.. 24 órából 24 et nem lehetek ott akkor sem.


Műtét nem volt, sajnos a here körül megharapta egy másik kutya és folyamatosan nyalogatná ami miatt fertőződne de a ruhát biztos leszedné az enyém is.


Mostmár eszik, de inni nem iszik elforditja a fejét. plusz rossz látni hogy szenved ebben a gallérban.


Azt sem tudom pontosan meddig kell rajta legyen. Az ügyeletes orvos nagyon jó volt, azt mondta hogy majd a körzeti orvoshoz vigyem vissza másnap és ő elmondja, de ő még azt mondta hogyha nem bírja szedjem le ami szerintem elég felelőtlenség tőle.

2020. júl. 28. 19:48
 4/7 anonim ***** válasza:

En nem tettem fel a gallert ... harmadik napra ki is szedte a varratokat. Arra vigyaztam, hogy ne piszkolodjon be a seb es ne nyalogassa ... szepen letisztogattam a kornyeket es Bactroban kenoccsel kezelgettem (kek lukacs is jo).


Nem volt semmi baja, a doki sem szornyulkodott a lezsersegemen. Egyszeruen csak arra gondoltam, hogy a termeszetben ha megserul egy allat, akkor nincs orvosi segitseg, nincs galler ... ha nem fertozodik el a seb, szepen begyogyul es kesz. Igy is lett :)

2020. júl. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vannak ezek fánk vagy úszógumi alakú gallérok. Nézz utána, hogy az nektek jó lenne-e. A hátránya az, hogy sokkal nagyobb bőrfelületet fed, mint a tölcsér alakú, a nagy előnye viszont, hogy sokkal könnyebben tud mozogni és enni-inni benne a kutya.
2020. júl. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Neztem, de nem tudom aludni/feküdni tud e benne mivel ha jól láttam vastagabbak
2020. júl. 28. 21:31
 7/7 anonim ***** válasza:

Kerdezo,1-es vagyok. Bocsanat,nem tudtam,h vele vagy.


En is hallottam fankrol! Probaljatok ki!!

2020. júl. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!