Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Falusi kutyák, ha sétáltatják...

Falusi kutyák, ha sétáltatják őket, akkor hamarabb elszökdösnek?

Figyelt kérdés

2020. júl. 28. 21:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

Nem, dehogy! Nem is értem ezt a logikát.

A szökés a rossz nevelés és az elhanyagolás következménye!

2020. júl. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokat sétál, kellemesen elfárad, örül, hogy a gazdival lehet, így nincs kedve elszökni.
2020. júl. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Metionin ***** válasza:
100%
Nem, sőt. A miénk pont onnantól lett önsétáltató (2 méteres kerítésen átteleportált) hogy már ritkábban jártam haza és nem volt aki sétáltassa mert szüleim baxtak rá. A többedik szökése után észbekaptak és apám viszi futni bicikli mellett. Azóta zéró szökés.
2020. júl. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Naná hogy nem.
2020. júl. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Pont fordítva.
2020. júl. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Pontosan így gondolom. Ismerősöm falun lakik, és sétáltatja a kiskutyáját naponta. Nos, ott mondták neki, ha sétáltatni fogja, megszökik a kutyája. Most megijedt, mert a faluban a "kutyaszakértők" megerősítették, hogy ez igaz. Érveket kellene találnom, hogy meggyőzzem ennek a dolognak a logikátlanságáról. Már mondtam az ivartalanítást, de még kicsi, az csak kb 2-3 hónap múlva lesz esedékes. Mondtam, hogy a fáradt kutya a jó kutya. Mit mondjak, mivel érveljek a sétáltatás, foglalkozás mellett még?
2020. júl. 28. 22:26
 7/15 Metionin ***** válasza:
85%
Mondhatod neki, hogy egyéb káros szokások pl. ásás is ritkábbak ha le van fárasztva a kutya. Meg hogy nem lesz idegbeteg mint az egész életükben bezárva tengődő udvari kutyák. Illetve ha összevezetéses az oltás is világosan látszik, hogy melyik az a kutya aki sétál és melyik amelyikre csak ilyenkor tesznek pórázt. Nem hátrány ha tud a kutya pórázon közlekedni, bármikor szükség lehet rá faluban is.
2020. júl. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%

Jobban kötődik a kutya és a gazdi így. Az én kutyám imád sétálni és állati boldog tőle, és mivel ezt tőlem kapja, ezért szeret engem és ezért nem akar otthagyni.

Az a kutya, akivel foglalkoznak, az boldog. Ha nem a szökés a legizgibb dolog az életében, akkor marad.

2020. júl. 29. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
57%

Épp ellenkezőleg! Imádják! Ha rendszeresen sétáltatják, lefárad, feltöltődik, boldog lesz. :)

Enyémek imádnak sétálni, mindig vigyorognak, utána meg durmolnak, szundiznak. A sétával összhangba kerül a Gazdival a kutya és ingerek érik, szocializálódik, kialakul a kis rendszer az életében és a Gazdival együtt, mozognak is, ami ugye, élettani szempontból is áldásos. :)

A séta egy szuper lefárasztási, tanulási és lelki feltöltődési módszer kutyának és Gazdijának is. :)

2020. júl. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
97%
Említsd meg neki, hogy a szomszédok csak azért találnak ki ilyet, hogy ne sétáltasson kutyát. Mivel gondolom a többi kerítés mögötti kutya ugat meg örjöng rá a lakók próbálják kiiktatni a zaj forrását
2020. júl. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!