Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyusomnak melege van...

A kutyusomnak melege van (pedig árnyékban szokott pihenni, és hideg, friss vizet kap), ezért mély gödröt ásott az udvaron. Ez nem is olyan nagy tragédia, de emiatt folyton véres sebek keletkeznek a fülén. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sebhintőporoztam meg megtisztítottam, de mindig újra kisebesedik:(
2010. aug. 3. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem inkább a legyek miatt van seb a fülén?
2010. aug. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azok a sebek nem az ásástól vagy a gödörben fekvéstől, hanem a légytől van, ami kicsípi. Van ilyen fertőtlenítő spray, amit állatpatikában lehet venni, azzal kell lefújni a fülét. A nevét nem tudom, de ha mondod, hogy kutyának kell, akkor is tudnak adni.
2010. aug. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Uhh de buta vagyok... Én azt hittem, az ásástól:/

Köszönöm í segítséget, holnap megyek és veszek a legyek miatt valamit!

2010. aug. 3. 19:07
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Fertőtlenítőt is vegyél a kutya fülére!
2010. aug. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Milyen márkájú a legjobb?
2010. aug. 3. 19:25
 6/9 anonim ***** válasza:
Betadinnal tisztítsd le.Utána áztasd be a kutyát Neostomosanos vízel-/patika/, vagy Tick Tox oldatával/ mezőgazdasági bolt/. Ezek távol tartják a legyeket. Rövid a ható idejük, így hetente kell kezelni vele. A környezetét is lelocsolhatod ezekkel a szerekkel.
2010. aug. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
fujj ezek a hülye legyek!!!!:S am ne legyek hülye xD
2010. aug. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 T Bogi ***** válasza:
Szia,hát lehet hogy a kutya bolhás és vakarja és azért sebesedik ki neki,de lehet hogy inkább bogár mászott a fülébe,ha nagyon melege van akkor tegyél ki kádat abba vizet és fürödjön meg,de ha nem megy bele,nem bírod belerakni akkor mosd meg a fejét,meg egy cserépbe tegyél vizet és a lábát rakja bele a kutyád,és még annyit hogy fésüld,és jobbulást kívánok a kutyádnak,
2010. aug. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 T Bogi ***** válasza:
és miért csak a fülét csípik lehet hogy nem attól van olvasd el amit elsőnek írtam
2010. aug. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!