Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lány vagyok és fura érzés...

Lány vagyok és fura érzés heréltetni vinni a kutyámat.Lányok ezt hogy éltétek meg mikor dokinál voltatok?

Figyelt kérdés

Most lett szerintem kamasz csak neki más lesz a sorsa mint a kamaszfiúknak.

Már észrevettem hogy sokszor előjött a kukaca.

De pár hete találtam fehér foltokat a lakásban (sperma) pár napja a cipőm volt tiszta fehér.

Barátnőmnek elmondtam azt mondta ő is akkor vitte kiherélni a kutyust mikor ilyeneket csinált.

Csajok ti meghagytátok neki vagy nyissz volt?


2020. júl. 30. 00:10
 1/10 anonim ***** válasza:
41%

20 év alatt fura, "felnőttebb" fejjel nem lesz különösebb dolog, csak maga az, hogy sajnálja az ember szegényt attól függetlenül.

Hidd el kb. 20 éven felül nem lesz már kellemetlen érzés, inkább sajnálni fogod.

De amúgy jobban jár, nyugodtabb lesz mindenki, főleg ő ha kikasztrálják.

2020. júl. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%

Befejezte a növést a kutya? Még növésben lévő kölyköt nagyon nem ajánlott ivartalanítani.

Lelki oka nekem sosem volt. Pontosabban mégis: halt már meg kutyám emlődaganatban közel 15 éve (mikor még nem volt gyakori a műtét), ami megelőzhető lett volna ivartalanítással.

Az ivartalan kutyák is pont úgy játszanak, futkosnak, dolgoznak, boldogok, mint az ivarosak. Egyedül csak a szaporodási ösztön hiányzik.

2020. júl. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%

Már látni a mínuszoltatásból, valaki nagyon unatkozik.

Nem baj, túl hamar meglenne az 5. szint, unalmas lenne GYIK-ozni...

2020. júl. 30. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Ha szépen kifejlődött a kutya simán vinném ivartalnítani. Egy ideig szottyadt lesz míg ürülék a hormonok, aztán újra jobb kedve lesz. Megfelelő kajával nem fog összeesni. Utána viszont sokkal szabadabb az élet, nem fog a kukija után menni, nem kell aggódni, ha játszani, bandázni mentek, hogy "baleset" történik.
2020. júl. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem csinálok belőle így lelki problémát. A hererákból csinálnék, szóval ez nyugtat meg..
2020. júl. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Ivartalanított kan labradorunk napi 2x másfél órát sétál, napi 2 órát labdázunk, játszunk vele, futtatjuk, emellett mindennap felássa a fél kertet. Mi eleve azért ivartalaníttattuk, mert hiperaktív és kezelhetetlen volt, kiképző se bírt vele, de azon kívül, hogy nem akar minden kutyára(fiúra, lányra egyaránt) rámászni, az aktivitásából semmit nem veszített, pedig most már 8 éves. 1 évesen műttettük.
2020. júl. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%

En ha nem ivartalanittattam volna a behemot KAJomat, ember es allat is veszelyben lett volna, en meg tizenevig jarkalhattam volna birosagra.

Hobi kutyanak semmi szuksege a tokeire!


Kozben azert ne felejtsuk el, hogy ha a kutya eredeti falka eletet nezzuk, ott sincs szuksege a ivaroskodasra, hiszen csak egy falkavezer van a bandaban, a jogert pedig meg kell kuzdeni.


Vadsagra csak annyit reagalnek: az ivartalanitott KAJom sosem fog kezdemenyezni, de ha kikezd vele egy ivaros amstaff, siman megoli gondolkodas es a tokei nelkul.

2020. júl. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%
Mentett ivartalan szuka kutyám van, ha kan kutyám lenne, azt sem sajnálnám az ivartalanítás miatt, több az ivartalanítás előnye, mint hátránya, ha valaki nem tenyésztő.
2020. júl. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%
Engem a rák jobban zavar mint az, hogy van-e a kutyámnak/macskámnak heréje vagy sem. Amint korban megfelelő volt, vittem mindet ivartalaníttatni.
2020. júl. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
84%
Bár lány kutyám van, de mivel nemszeretném ha elkapjon bármilyen ivarszervi betegséget és kölyköket se akarok így viszem majd ivartalanítás ahogy a macskáimat is vittem
2020. júl. 31. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!