Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megakadhatott valami a kutyám...

Megakadhatott valami a kutyám torkán?

Figyelt kérdés

Egy 10 perce kb.adtam neki egy kis darab virslit és kb.kétszer megrágta és lenyelte..azóta tüsszög meg köhög..nemtudom mi van vele:(

Légyszi segítsetek,vigyem állatorvoshoz vagy mi?:((

Még csak 1 hete fogadtuk

örökbe így nemtudom ilyenkor mit kell csinálni:(

A gunyoros válaszoktól légyszi kíméljetek:((



2020. júl. 30. 12:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, gyorsan orvos.
2020. júl. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Szerintem egy állatorvos nem ártana neki.Jobbulást.
2020. júl. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem meg csak mohó volt és felment az orrába is egy kis darab (embereknél is megesik). Az en kutyám is habzsol, utána meg köhög néha meg öklendezik. Elég ha felhivod a dokit ha ez megnyugtat, majd megmondja mit csinalj.
2020. júl. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Csak azt tudnám, hogy laikus miért a laikusokat kérdezi ahelyett, hogy rögtön az orvost keresné? Milyen válaszokra vár a kérdező, a hozzá nem értőktől? Két egyforma eset nincs is, még ha hasonlítanak is valamiben egymásra.

Erre a kérdésre itt egzakt válasz nem fog születni. A laikus nem tud, az orvos meg itt bizony nem fog, mert távgyógyászat nincs, szokták volt mondani és nem is vállalják a felelősséget!

2020. júl. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
4# igaz, lehet valamiért eszébe se jutott. Hátha legközelebb eszébe fog. De pl. van ahol egy darab állatorvos van és amikor a kérdés fel lett téve akkor is épp ebédidő van. (Nem vicc, 9-12-ig vannak aztán meg 15-18-ig) Mondjuk hívhat éppen másikat is, másik városban, de lehet arra nem is gondolt, meg ez gyorsabb volt mint hogy googlizzon valami állatorvost, ami nyitva van.
2020. júl. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Az enyémnek is volt ilyen, egy jó darabig öklendezett aztán 1-2 napon belül elmúlt neki. De az orvos biztos okosabb.
2020. júl. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A 4-esnek és az 5-ösnek üzenem hogy még csak 1 hete van nálam a kutya így még kezdő kutyatartóként nem tudom mi az az eset amikor már állatorvoshoz kell menni ezért gondoltam felteszem itt a kérdést

A másik pedig az hogy most 2 hétig nincs az állatorvosunk mert szabadságon van és a szüleim meg 6-ig dolgoznak így csak este tudunk állatorvoshoz menni és addig gondoltam felteszem itt a kérdést amit egyébként tök normálisan leírtam de persze hogy most is jönnek a kötekedők akiknek nincs jobb dolguk mint belekötni másokba..

Egyébként meg csak tippeket kértem hogy miért öklendezik a kutya...

2020. júl. 30. 16:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Felrenyelt. Semmi baja.
2020. júl. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!