Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen célból akarhat megvásár...

Milyen célból akarhat megvásárolni valaki egy egész alom kiskutyát?

Figyelt kérdés
Egy közeli ismerősömnél kiskutyák születtek, és ma mesélte hogy valaki az egész alom iránt érdeklődött, hogy “egy egy ismerősnek kellene”. Én persze mint nagy állatvédő egyből túlgondoltam a dolgot és nem tudom mennyire lehet ez kamu szöveg. (Sűrűn látogatom a kicsiket ezért aggódom a későbbi életük miatt.) Vajon csak kereskedelmi célból szeretné elvinni őket?

2020. júl. 30. 22:37
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Külföldi eladásra. Rengeteg kölyköt visznek ki pl. Olaszországba és adják el jó pénzért. Már amelyik túléli az utazást...
2020. júl. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Ja, és gratulálok a mocskos szaporító ismerősödhöz... Az ilyen férgeket kellene eltiltani az állattartástól.
2020. júl. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos vannak, akik a keverék kutyákat is eladják simán pénzért, meg a fajtisztákat is X-szeres áron.

Nekem is fura, hogy az egész alom kell, tuti lát benne lehetőséget.

2020. júl. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Off-kat mellőzzük, megtörtént a fialás, nem tudsz mit csinálni, főleg egy anonim oldalon egy "mocskos szaporítóval".
2020. júl. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szeretném tisztázni hogy nem rólam van szó, csak tényleg közeli barát, és a kiskutyák akaratlanul születtek meg, gyakorlatilag a vemhességről sem tudott csak mire az már igazán látványos lett az utolsó két hétre. De persze amint kiderült gondoskodott mindenről és már intézi hamarosan az ivartalanítást is az anyukának. Tehát szerintem ezerszer rosszabb szaporítók is előfordulnak manapság akik szándékosan évi 2-3 alomnyi (akár beteg beteg) kiskutyát is eladnak jó pénzért.. Így kérek mindenkit ne bélyegezze meg a másikat egy apró hiba miatt.
2020. júl. 30. 23:12
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Kígyót etet velük.
2020. júl. 31. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Az ilyeneket szokták lekapcsolni a határon...
2020. júl. 31. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg a barátodnak hogy ne adja oda nekik , kitudja kutyaviadalra is vihetik vagy akármi, inkább keressen nekik más gazdit
2020. júl. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!