Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Real Nature Wilderness táp...

A Real Nature Wilderness táp tényleg csak középkategóriàs tápnak számít?

Figyelt kérdés

Szerettem volna jó tápot választani, így ezt eszi a kutya, szereti is...

Több kérdés alatt látom, hogy ez csak középkategóriàs, kicsit most elbizonytalanodtam.


2020. júl. 30. 23:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
Abszolút jó minőségű, a legtöbb 90% hús (és fölötte) teljesen jó táp. bár az árát nem tudom így azt hogy középkategóriás, nem tudom
2020. júl. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Carniloveról hallottam sok jót, de attól megy a pocak. :)


Amugy a Real N. W. kilója 2.700.- Ft. Egyrészt ezért is lennék mérges...

2020. júl. 31. 05:58
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak túlárazott tápok, amiknek csak a reklámját fizeted meg, ezt konkrétan nem ismerem, de csak mert egy táp drága, nem biztos, hogy jó is. A Royal Canint szoktam rendszeresen látni, hogy szidják, hogy nem éri meg azt a pénzt, amibe kerül.
2020. júl. 31. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
A Real Natural teljesen jó. A nedvestápjai különösen. Száraz tápból az Acana talán egy árnyalatnyival jobb.
2020. júl. 31. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Igen, tudom hogy attól mert drága még nem biztos hogy jó. Ezért merült fel bennem ez a kérdés, hogy egy vagyont ne adják ki sz@r tápra :)

A Royal Caninról hallottam és elég szomorúan tapasztaltam, hogy az eladó mindenképp azt akarta 'rámsózni', mert van fajtatàp.. Vagy a fehér kutyáknak való tápot ajánlotta,pedig nem is fehér a kutyám...

2020. júl. 31. 10:22
 6/11 anonim ***** válasza:
6%
Pedig ha van kimondottan fajtatap, akkor az a legjobb. Azert manapsag mar foglalkoznak annyit a kutyatartas tudomanyaval, hogy nyugodtan hihetsz benne.
2020. júl. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
6-os: éppen az a probléma, hogy az emberek túlságosan megbíznak a tápgyártókban, akik ezt kihasználják.
2020. júl. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A Royal Canintól láttam csak, erről a fajtáról pedig nem sok jót hallottam eddig.
2020. júl. 31. 11:41
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A RNW szuperprémium kategória.
2020. júl. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Az összes táp méreg!
2020. júl. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!