Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aki Brit Care adult mediummal...

Aki Brit Care adult mediummal etet tudna segíteni?

Figyelt kérdés

Napi 200 grammot kellene kimérnem, de sajnos a mérlegem ilyen kis mennyiségnél nagyon pontatlan.


Megtudná valaki mondani, aki ilyen táppal etet és jó a mérlege,hogy kb hány bögre/evőkanál/nemtudommi

200 gramm? Nagy segítség lenne.


Előre is köszi!


2020. júl. 31. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem túlsúlyos a macskád, akkor mindig lehet előtte száraztáp. Nagyon ritka hogy egy macska túlegye magát.
2020. júl. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

A fressnapf üzletekben a tápok mellé (meg csak úgy is) ingyen kimérős poharakat tudsz hozni. Vegyél el a kutyás részről egy olyat amin van 200gr-os mérő. :)


De egyébként nekem az 2 és fél kávéscsésze.

2020. júl. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
"Macska" :D :D 20 kg-os amstaff-pit mixről van szó. Webáruházból rendeltem a tápot és sajnos nem kaptam semmilyen kimérő poharat. :/ De köszönöm azért!
2020. júl. 31. 14:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is 2 és fél kávéscsésze.
2020. júl. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy konyhamerleg grammra pontos, es ezer forint.
2020. júl. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!