Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet valami baja, ha neki...

Lehet valami baja, ha neki futott fejjel a keritesnek?

Figyelt kérdés
Ma kint voltak engedve futkozni befelé mindíg úgy rohannak, ketten bejottek a 3 előtt már becsukodott az ajtó és fejjel neki futott (elég kis "szerencsétlen kutyus, epilepsziás, ettől függetlenül egy szeretnivaló kutya). Lehet tőle valami baja? Sok helyen olvastam hogy ilyenbe bele halhat stb.. Kb 2-3 órája történt nem látszott rajt semmi se zavarodottsag se semmi. (4 éves)

2020. júl. 31. 21:56
A kérdező szavazást indított:
Lehet baja
Biztos, hogy baja lesz
Nem hiszem, hogy baja lesz
Biztos, hogy nem lesz baja
Nem tudom
20 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Nem hiszem, hogy baja lesz
2020. júl. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kutyám betonfalnak futott teljes sebességgel. Semmi baja nem lett, csak kicsit megrázta a fejét utána :D jah és 11 éves
2020. aug. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Tudniillik, nekem egy örökmozgó, kissé lökött (jó értelemben :D) kutyám van. Egyszer nem figyelt, és neki szaladt a falnak... jól van. Nem lett semmi baja, úgy futkosott tovább, mintha mi se történt volna.
2020. aug. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!