Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baj ha a kutyám csirkecsontot...

Baj ha a kutyám csirkecsontot kapott?

Figyelt kérdés

1 éves husky keverékemnek adott a nagypapám(mivel most a nagyszüleimnél vagyunk)

2 db csirkecsontot..én mondtam hogy ne adja oda neki de nem hallgatott rám..

Lesz tőle valami baja?

Mivel itt vidéken vagyunk itt nincs állatorvos és Pestre az út vissza 2 és fél óra lenne.

Nyugtassatok meg hogy nem lesz baja:(



2020. aug. 1. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Szerinted a természetben valaki kicsontozza nekik a madarakat?
2020. aug. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem csak olvastam hogy csirkecsontot nem szabad neki adni mert kilyukaszthatja a beleit és nagyon félek hogy baja lesz:(
2020. aug. 1. 16:38
 3/8 anonim ***** válasza:
49%

2.-ra.


Ja, ezért nem él egy róka sem a földön. :(

2020. aug. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Okozhat bajt, ezt én is olvastam, hallottam. Ha már megette, figyeld a székletét. Nem feltétlenül lesz baja, de jobb elővigyázatosnak lenni.
2020. aug. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
1. 3. Azt azért vedd figyelembe, hogy a természetben nem főtt csontokat esznek, amik szilánkosra törnek.
2020. aug. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%

Jajjúristen, vigyétek azonnal állatorvoshoz! Csak hogy ő is tudjon egy jót röhögni :)


Igen, a kutya megeszi a csirkecsontot, sőt, a kutya alapjában véve szereti megenni a csirkecsontot, a kutya így működik.

2020. aug. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
Én úgy látom, a habzsolós kutyáknak nem engednek botot sem rágni, mert túl nagy darabban lenyelik, ami tényleg belső sérülést okoz. Az én kutyám nagyon komótosan, aprólékosan rág, a botot kiköpi, a csontot szinte szétőrli, így az emésztőrendszere könnyebben elvégzi a többi munkát. Ha habzsolna, nem adnék neki csontot, de most is inkább csak alkalmanként kap. Neki nem volt baja tőle, kóbor kutya volt, valahogy túlélt az utcán is, amíg kapott segítséget. De nem minden kutya ilyen.
2020. aug. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#1: Egyszer légy szíves nézz meg egy dokumentumfilmet és figyeld meg, hogy a vadak otthagyják-e a csontokat. Ugye hogy ugye?
2020. aug. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!