Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van az hogy az eredeti,...

Miért van az hogy az eredeti, japán akitások nagyon sokszor utálják az amerikai akitásokat, vagy akár magát a kutyát?

Figyelt kérdés

2020. aug. 2. 09:32
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Ez csak valami sznobsag lehet ... aki szereti a kutyat, az nem valogat a fajtak kozott hanem mindegyik kutyat szereti.
2020. aug. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Soha nem tapasztaltam ilyet. Bár nekem japánom van, de semmi bajom az amcsi akitákkal. Azt viszont rühellem ha a két fajta egyként van kezelve, mert nem ugyan az, és ez így van jól.
2020. aug. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Már megint egy fotelszakértő képzeletszüleménye. Miért nem mész ki kutyások közé és tapasztalatod meg, hogy mi a helyzet a valóságban? Elmondom, hogy a japán akitások nem utálják az amerikaiakat és fordítva is így van ez. De tudom, egyszerűbb ráhúzni ezt mindenkire, mert valahol a Youtube mélyén láttál egy ilyen videót...
2020. aug. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#3. Akkor most olvasd el ismét a kérdést, mert úgy látom, hogy nem megy az értő olvasás!

Sehol sem írtam olyat, hogy ez mindig így van.


És ezt a valóságban is tapasztaltam, nem csak fórumokon.

Olyanokat mondanak, hogy az nem egy fajtatiszta kutya, illetve hogy korcs... Valamint van, hogy magát az amerikai kultúrát is becsmérlik ezen a fajtán keresztül.

Valamint van, aki egészen mást mond, de abból is az jön le, hogy utálják...

Olyan 7 japán akitásból, 5nél tapasztaltam ezt.

De ezek csak azok akikkel kerültem olyan kapcsolatba, hogy beszéljünk.


Nem értem miért jó letagadni ezt a jelenséget, biztos vagyok benne hogy más is tapasztalta már..

2020. aug. 2. 18:22
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

Azt állítottad, hogy "nagyon sokszor utálják", magyarul a többség. Ezt hívják általánosításnak.


"És ezt a valóságban is tapasztaltam, nem csak fórumokon."

Na persze... Egy embernél láttad és levontad belőle, hogy mindenki utálja (ok, legyen a te szóhasználatoddal: "nagyon sokan utálják").

2020. aug. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szerintem akkor általánosítanék, hogyha nem ismerném el a létező kivételt.

Tehát ha azt írnám, hogy az ÖSSZES.


A továbbiakban már ne offold légyszíves szét a kérdésem, mert ha Te lehazugozol ismeretlenül, én meg ragaszkodom az ahhoz, hogy igazat mondok, az nem vezet sehova...


Amúgy asszem' sejtem, hogy ki vagy, eddig csak csendben figyeltelek, de akitás kérdések él gyakran megjelensz és egy rém toxikus emberke vagy...

Csak, hogy én is személyeskedjek egy kicsit.

2020. aug. 2. 18:48
 7/7 anonim ***** válasza:
44%
Nem offolom a kérdésedet, mert megválaszoltam: Nem igaz, amit állítasz.😉 Innentől kezdve miről kellene vitáznunk szerinted? Találjunk ki fiktív dolgokat, mint az állításod és hozzuk fel érvként? Végül is lehet ezt is csinálni, csak az ilyen beszélgetéseknek nem látom értelmét (és ha valaki keresőből jön ide, akkor azt szépen félre is vezeti).
2020. aug. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!