Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elkaphattam a veszettséget?

Elkaphattam a veszettséget?

Figyelt kérdés
A kutyám már napok óta csak fekszik és ugat, néha megmozdul. Megakartam simogatni a mai napon és hát így megakart harapni, de csak így végig húzta a csuklómon a száját. A csuklómon így feldagadt egy kicsit egy helyen. Nincs semmi seb vagy súrlódás, nem is fáj csak piros. De egy kis duzzanat van ott. Nagyon félek, hogy megvesztem. Segítsetek, mert a szüleim nem igen fognak orvoshoz elvinni. A kutya sztem régen nem volt be oltva, ráadásul vadászkutya. Segítsetek

2020. aug. 2. 17:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
Vízhez hogy áll? Ha kerüli, akkor veszett.
2020. aug. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Papucs112 ***** válasza:
36%
Én úgy tudom az ember előbb meghal, minthogy kiderüljön róla hogy veszett volt. Btw nem árt oltani az állataid, pont emiatt.
2020. aug. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%

nem vesztél meg, nyugi.

a kutyát vidd orvoshoz. de valószínűleg csak annyi baja van, hogy rohadt meleg van. mi emberek is elfekszünk


a csuklódra meg tegyél hideg vizes borogatást és cserélgesd időnként

2020. aug. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%

Úgy vadászkutya, hogy ténylegesen vadászik?

Az gáz.


Mondjuk, ha a kutyám napok óta fekszik és ugat, elvinném állatorvoshoz.


Te magad elmehetsz egyedül is a gyermekorvoshoz, mondja ki ő, hogy nem lehet bajod. De úgy veszem ki, hogy nem is szóltál nekik. Pedig ők jobban fel tudnák mérni. Ha tégleg veszett, és szabad szemmel nem látható hámsérülésen is bejut a vírus (nem tudom), akkor minden perc késlekedés az életedbe kerülhet.

2020. aug. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
37%
Szerintem igen.
2020. aug. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%

A kutyád nem veszett, hanem beteg, ha nem mozog már napok óta.

Veszett háziállat hazánkban nem jellemző.

A kutyának nem simogatás, hanem orvos kellene.

2020. aug. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%

A ténylegesen hivatásból vadász kutyáknak csekkolják hivatalból hogy van-e veszettség elleni oltása szóval a veszett állat egyik jellegzetessége a kancsal tekintet.


Ha a szüleid nem képesek orvoshoz vinni a kutyát és téged is akkor most legyen mert ha nincs oltva a kutya és találkozott egy vadállattal akkor ez most sos kötelesség. Állatorvos és orvos.

2020. aug. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Azóta a hely már alig látható, 3 pöttyben kicsit pirosabb. A kutya meg sztem nem veszett, mert iszik meg néha odajön simit kérni. Amikor fekszik akkor így vínyíkolva ugat, lehet a szúnyogok vagy a legyek miatt. Ez még mindig veszettség gyanús?
2020. aug. 2. 23:01
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
neeeeeeeeeeeem
2020. aug. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%
Miért nem a kutyát viszitek orvoshoz? Csak nézed, ahogy szenved és fájdalmai vannak? Normális vagy te? És mi az, hogy régen nem volt beoltva? De egy undorító, féreg család ez...
2020. aug. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!