Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szívférges a kutyánk, mi tévő...

Szívférges a kutyánk, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
A minap derült ki hogy a felnőtt kutyánk szívférges. Lenne egy kezelés ami (iszonyat drága) de talán kitudja gyógyítani a kutyát a betegségből. Nincsen sok pénzünk de az anyukám minden képpen szeretné a kutyánknak a kezelést. Megértem, hogy nagyon sokat jelent neki a kutya, mert nekem is, igazából vele nőttem fel és nagyon szeretem. De 10-ből 1 esetben gyógyulnak ki ebből a betegségből, úgyhogy a kendvencünknek valószínüleg már csak hetek hónapok vannak hátra, ezért én nem szívesen fizetném a kezelést mivel alapból szinte semmi esély ,hogy meggyógyítja, másrészt pedig nincsen annyi pénzünk. Mi a helyes megoldás? Fizetni a méregdrága kezelést és talán TALÁN kigyógyul belőle vagy pedig elaltatni?

2020. aug. 3. 19:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
42%
Altatas. A kovetkezo kutyat next guard spectraval etessetek. Havi egy tabi es tuti nem lesz szivferges.
2020. aug. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
86%
Azért nem 10ből 1 mert ismerek egy pár kutyát aki kigyógyult belőle. Egyébként milyen faja és hány éves?
2020. aug. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
24%

Elhanyagoltátok a kutyátokat, magasról tettetek eddig rá, most meg spórolnátok a kezelésen? NE LEGYEN KÖVETKEZŐ KUTYÁTOK! SOHA TÖBBET! Alkalmatlanok vagytok erre.


A szívférgessék már több, mint 8 éve bent van az országban, azóta a csapból is ez folyik, hogy védekezni kell! Csak titeket nem érdekelt? Vagy akkor is spóroltatok rajta?

2020. aug. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
45%

Évek óta gyógyítható, sőt, megelőzést szolgáló oltások is vannak, még fiatal korban, persze az sem ingyen. De az altatás sem lesz ingyen!!!

Vagy annyira spórolni akartok, hogy el sem viszitek elaltatni, majd belehal egyedül???

Soha többet ne legyen se kutyátok, se macskátok, csak tetűk és bolhátok!

2020. aug. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztató "segítségeket" ,ha régebben tudtuk volna, hogy ez ellen lehet védekezni egy oltással megtettük volna de ennek hiányában nem. Utólag könnyű beszélni. Utólag én is okosabb vagyok. És nem hanyagoltuk el a kutyát, bárcsak minden kutyával ennyi lenne foglalkozva dehát ilyenek az emberek... .Ha valaki tanácsot tud adni a műtéttel esetben, hogy mennyi esély is van a gyógyulásra, milyen kezelés is az, hogy bonyolodik le stb csak az írjon mert a szidásra nem vagyok kiváncsi.
2020. aug. 3. 20:09
 6/24 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem próbáljátok meg a műtétet, mindenféleképpen ajánlom.
2020. aug. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
23%
8 éve mindenhol olvasható, megtalálható a szívférgesség! Arra ne fogd, hogy nem tudtál róla! Csak nem érdekelt téged! És most sem érdekel. Ennyi, ezen nincs mit menteni!
2020. aug. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Tudtam róla ,de az állatorvos nem mondott semmit arra, hogy belehet-e oltani ellene, gondoltam megemlíti ha van ilyen és még egyszer elmondom, hogy nem szidásra vagyok kiváncsi mert már megtörtént a betegsége és nem lehet utólag megelőzni
2020. aug. 3. 20:14
 9/24 anonim ***** válasza:
66%

Ne szoljatok mar le a kerdezot annyira.

Én is az elmult pár hetben tudok rola.

De nem védekezünk ellene, nem is fogunk.

2020. aug. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
93%
Eszkuláp állatvédő egyesület szokott alkalmazni ún. lassú kezelési módszert a kutyáikon. Érdemes lehet után nézni, tőlük megkérdezni hogyan is megy ez.
2020. aug. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!