Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik lenne neki jobb?

Melyik lenne neki jobb?

Figyelt kérdés
12 eves, nagyobb aktivitasu kutyarol van szo. Most acanat kap. Es semmi bajunk vele. Viszont olvastam a platinumrol, hogy nem dagad ugy meg a gyomraba, erdemes lenne kiprobalni? Olvastam hogy az acana jobb a nagyobb aktivitasu kutyaknak.Szerintetek?

2020. aug. 4. 10:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
50%

Igen, az Acana az egyik legjobb táp.

Szerintem maradj annál ha bevált.

De ha szeretnéd simán kiprobalhatod a platinumot, ha nem jön be visszatérsz az Acanára.

2020. aug. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
12 évesen érdemes lenne senior tápra váltani. Az acanának nagyon magas a fehérjetartalma (ezért is van benne több energia), ami nagyon megterheli a veséket. Ez egészséges a kutyáknak, egy bizonyos kor után azonban túl nehéz nekik megemészteni. Lehet, hogy még jó formában van, de a senior táp segítene megőrizni ezt az állapotot még jó néhány évig. Ha nagy az aktivitása (és ezt nem úgy kell érteni, hogy napi 3-szor leviszed sétálni), akkor kaphat mellé rízspelyheket. Én az orijen seniort választanám. Fontos, hogy friss húsból legyen.
2020. aug. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Acana rashlandot kap. Errol azt olvastam idosen is eheti.
2020. aug. 4. 11:38
 4/19 anonim ***** válasza:
2. vagyok: Az acana grassland (ha erre gondoltál) tényleg jónak tűnik. Szerintem maradj annál. Ha félsz, hogy dagad a gyomrában akkor megpróbálhatod beáztatni. Az orijennel ezt kipróbáltam, de teljesen szétázott. Nem vagyok állatorvos, de szerintem ha vízzel érintkezve szétázik, akkor a gyomrában sem fog dagadni. Az acanáról nem tudok nyilatkozni, ki kell próbálni. Ha szétázik add szárazon, ha felszívja magát, akkor viszont érdemes beáztatni.
2020. aug. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ranchlands os, nem grassland
2020. aug. 4. 12:11
 6/19 anonim ***** válasza:
Válts inkább seniorra
2020. aug. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Milyen kutyáról van szó leírnád ?
2020. aug. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
12 eves nagyobb aktivitasu, kozepes termetu kutyus, csirkeallergias.
2020. aug. 4. 12:56
 9/19 anonim ***** válasza:
Az orijenennek van senior változata.
2020. aug. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
2. vagyok (megint): Így már értem, miért nem jó az Acana, vagy Orijen senior. Így sajnos Wolf of Wildernesst sem ehet. Real Nature Wilderness Dark Fjord (lazac és rénszarvas) tápjában nincs csirke.
2020. aug. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!