Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lejárt kutyaszalámi?

Lejárt kutyaszalámi?

Figyelt kérdés
Odaadtam a kutyáimnak a lejárt kutyaszalámit(miután megették utána vettem észre hogy 2019.10.-én lejárt) lesz tőle valami bajuk?

2020. aug. 5. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A kutyák a saját és más szarját is megeszik, már miért lenne bajuk?
2020. aug. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
77%
Nagy eséllyel semmi baja nem lesz, a legtöbb összetevő közül egyedül a máj ami komolyabb veszélyt jelenthet, nézd meg, hogy az volt -e benne. Ha igen, akkor viszont amint észreveszel valami szokatlant a kutyán (határozottan látod rajta, hogy nincs jól), irány az állatorvos, a szalámi adataival (fotózd le neki az összetevőket).
2020. aug. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

Előfordulhat, lehetőleg hűtőben volt, bár ha hónapokig nem vetted észre jobb ha átnézed a többi dolgot is.


Amúgy a lejárati idő csak javasolt, vagyis a gyártó addig vállalja...de ha rosszul tároltad akkor hasmenés hányás előfordulhat

2020. aug. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha van benne máj akkor mi történhet?
2020. aug. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma vettem a boltban, és ott nem figyeltem hogy mikor jár le nem gondoltam volna hogy ilyet eladnak ami már levan járva. Nem volt penészes se semmi fura színe. Bruno szalámi ilyet még nem vettem, sötét barna színű.
2020. aug. 5. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!