Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Napi hany orat kell kibirnia...

Napi hany orat kell kibirnia a kutyatoknak pisi nelkul?

Figyelt kérdés
Hogy dolgoztok? Es kolyokkutyaval hogy oldottatok meg a munkat?

2020. aug. 6. 13:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%

H-P fél 8-4-ig dolgozom.

Nagyon keveset pisil a kutyám hiába iszik.

Reggel fél 7-kor megy ki, utána 4 után.

Este 9 után, már csak reggel fél 7-kor pisil, de van hogy akkor sincs kedve és hétvégén csak 9-kor tápászkodik ki.

10-12 órát szépen kibír. Engem is meglepett de nincs igénye többre,borzasztó lusta. Kertesházban lakok ha kint is vagyunk az udvaron akkor sem pisil többet.

Napközben anyukám rá néz ha kellene ki vinné.

2020. aug. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%

Szerencses ember vagyok, magam osztom be az idobeosztasomat ... 0-24ben velem van a kutya es sehova nem megyek ahova a kutyamat nem vihetem. Szoval en nem vagyok jo tappont, de ...


Kiskutya koraban 2 orankent vittem setalni a szobatisztasag elerese erdekeben. Aztan volt egy idoszak amikor figyeltem, hogy a kutya mikor jelez. Utana megrobaltam tudomanyosan setaltatni :) ... mire letisztult a dolog, mostansag szerintem 6 orankent megyunk setalni ... mindig kimegyunk a termeszetbe ... es minden seta nagyjanol 2 orat tart.


7-9ig, 14-16ig es 21-23ig.

2020. aug. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%

2+


7-9ig ... ilyenkor jarunk kutyasuliba is ... szerintem tok idealis, pont elkeruljuk a reggeli dugot


14-16ig ... valojaban ezt az idot is a forgalomhoz alakitottam, mivel mindig felviszem setalbi a budai hegyekbe ezert igen is fontos volt olyan idopontot valasztani, hogy a munkabol hazamenok tumultusat elkeruljem.

21-23ig ... ilyenkor mar megall az elet, a kocsmak is zarnak. Korabban indulok a kocsmai zarasnal es kesobb erek haza, hogy ne kelljen a reszegekkel kommandoznom.


Nekem igy alakult ki a problemamentes kutyasetaltatas idorendje :)

2020. aug. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
25%
Magadbol indulj ki: te meddig birod? Oke birod, de meddig esik jol? Naugye! Miert lenne mas a kutyad?
2020. aug. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
28%

Az embernek mi az elso dolga reggel? Elmegy pisalni! Szerinted a kutyad nem uritene ha tehetne? Megkell varni amig a gazdi szepen megreggelizik, elkavezgat es utana talan jon a reggeli seta. Gazdi egesz nap akkor megy hugyalni amikor csak akar, a kutya persze legyen szobatiszta. Gazdi vegre hazaer 10 ora utan, de jo lenne vegre pisalni (gondolja a kutya) ... de a hazdi meg ezt-azt elintez es csak utana jon egy gyors seta.


Szoval szerintem amikor csak teheted, vidd le a kutyad :)

2020. aug. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
Kertes kutya mas teszta (valojaban azzal senki nem foglalkozik, hisz kinn van). Pedig oket is illik megsetaltatni ... csak nem szokas.
2020. aug. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
23%

Semmennyit nem kell kibirnia.

Olyan helyet kell biztosítanod hogy el tudja végezni a dolgàt amikor csak kell neki.

Mindet megnyúznàm aki így tart kutyàt.

2020. aug. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem írta itt hogy kinti kutyája van bakker értelmezz már ember.

Az enyémnek konkrétan csengője van és jelez ha ki akar menni.

Ennyi örömöd legyen az életben hogy itt kritizálsz:D

2020. aug. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ez csak felmeres, nem kell szemelyeskedni, hogy az en kutyammal mi van :)
2020. aug. 6. 14:10
 10/14 anonim ***** válasza:
64%
7 órát
2020. aug. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!