Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan kutyasampon amivel...

Van olyan kutyasampon amivel hetente lehet fürdetni a kutyát?

Figyelt kérdés

Mamámat nagyon zavarja a kutyának az a jellegzetes illata, és azt mondta találjak ki valamit, hogy jó illatú legyen a kutya.

Van esetleg olyan sampon amivel gyakran lehet fürdetni, vagy kutyaparfüm, szagtalanító?


2020. aug. 6. 15:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Nincs, de nem is szabad hetente fürdetni a kutyát. A kutya bőre durván ekcémás lesz vagy annyira kiszárad, hogy a szőre csomókban fog hullani. A jellegzetes szag inkább a rossz minőségű tápok, kaják miatt van. Az étrendjét változtassátok meg, és eltűnik a "szaga"
2020. aug. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
Mybulldogshop samponjai, keress ra. De hetente semmivel se ajanlott.
2020. aug. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

Hetente nem szabad fürdetni. De normál esetben nem is lesz olyan hamar újra büdös a kutya.

Van olyan nedves törlőkendő, ami kifejezetten a kutyák érzékeny bőrére,szemére stb lett kifejlesztve. Igaz nem a legolcsóbb de akcióban egész jó áron szokott lenni. Mindennap lehet használni és hatóanyagának köszönhetően eltünteti a kellemetlen szagokat illetve baktériumokat,vírusokat,gombákat.

Az egész kutyát át törölheted vele,mondjuk nem tudom mekkora ebről van szó,mennyire lenne gazdaságos a számodra...


Én pár naponta szoktam áttörölni ha szükséges.

2020. aug. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Hát most nagyon le leszek szidva ezen az oldalon, de elmondom hátha tud valaki megoldást.

Igen, minőségi táp: mondtam mamámnak, hogy próbáljuk ki a Brit Premium tápot. De azt mondta túl drága.

Egyébként Orlando száraztápot(gourmet változat), konzervet és szalámit kap. (Magába nem eszi a száraztápot).

Kozmetikába fürdetik, vagy itthon, kozmetikusnál nem tudom milyen samponnal, itthon mi Bobi samponnal szoktuk.

Havonta 1szer.

Száraz a bőre a kutyusnak, fakó, hulló szőre van.

Naponta fésülöm, lazacolajat és vitamint szeretnék neki venni.

Állatorvoshoz nem tudom vinni.

Ezt azért mondtam el hogy valami kép legyen a kutyusról.

Egyébként tacskó keverék, 6kilos.

Bent tartott, kertes házban, napi 1-2 séta.

2020. aug. 6. 16:19
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Letezik kutyaparfum is, azt hiszen a zooplus-on, vagy a petnet-en lattam.
2020. aug. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Petnet, csak az nagyon drága
2020. aug. 6. 19:22
 7/14 anonim ***** válasza:

Én még1x nekifutnék a britnek. Nemkell mellé lazacolaj meg vitamin, de valószinűleg konzerv és szalámi sem. Így olcsóbb lenne mint ez mind együtt amiket most kap. A kutyának a száraz bőr gondja is enyhülne vagy megolďódna.


Lidlbe szokott lenni kullancs-bolha nyakörv. Annak nemsokat ér, de 1 hónapig jóillatú lesz a kutya mivel nem vegyszeres hanem illóolajos.

2020. aug. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Itt olyan nyakorvet évente 1szer kapni, a Britnek még utána nézek.

De magába úgyse eszi a szárazat.

2020. aug. 7. 08:02
 9/14 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__10596281-hog..


Na mivan, kiskamus? Mégse vetted meg a lazacolajat, csak hazudgáltál szokásodhoz híven? :D gyökégyerek!


Adjátok már oda valakinek azt a szerencsétlent. 10 évet szenvesztetted. Nem volt még elég?!

2020. aug. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ez nem én vagyok
2020. aug. 7. 09:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!