Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol keressek tacskó vagy Jack...

Hol keressek tacskó vagy Jack russer terrier kis szuka kutyát ingyen?

Figyelt kérdés
2020. aug. 6. 21:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
43%

Huu nálad nagy bajok vannak... Az allatorvos azért jár ki merta nagybátyJám (azértis) és a család nálunk rendszeresen összejár. Sajnálom ha nincs családod és nemtudod miről beszélek. Ilyenkor a kutyát is megvizsgalja, tudod kellemeset a hasznossal.. Amugy te debil állat, az orvosok nem mindig ezer évesek ;)

Amúgy meg hogy hány kiló a táp havi szinten, azt már tényleg nem értem hogy jön ide?🤭😂 Mert a lényeg az volt, hogy havi 3000 a kutyára a táp 900 ft/hét, de mivel butus vagy segítek kiszamolni : 900x4= 3600 ( tudod, 4 hét van egy hónapban) az ételem pedig nem moslék, a moslékot max neked adnám nem a kutyának, és úgy főzök mindig hogy neki is jusson.

Hih, nem gondoltam volna hogy egyszer ezen az oldalon leallok veszekedni egy ismeretlen, buta, beteg állattal mint te :D

2020. aug. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
34%

Azértis büszke vagy, hogy nem tudsz írni az anyanyelveden, ok. :)


Atyaisten... te az árát számoltad, te egyszerű, a 900 ft-t. Nem tűnt fel, hogy én meg a súlyát? :D


Hahhh, és még te butázol másokat :D nem baj nyuszika, 8 általános neked oda a faluba elég is lesz :D :D :D

2020. aug. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Gratulákok komolyan.. aki az utolsó kommentet irta szerintem valami veled nagyon nics rendben. De akkor legaláb egyikőtöknek legyen esze és ne marjátok egymást. Visszatérve az utolsó kommentre: attól még mert talán tudsz egy keveset nem te találtad fel a spanyolviaszt. Ja és tudod nem csak neked lehet igazad sőt ebben most egyaltalan nics igazad szóval en a helyedben inkabb befognam a szam. Csak egy tipp. :)
2020. aug. 9. 16:28
 14/16 anonim ***** válasza:
69%
Na, te meg a másik az ingyen jack russer terrier... beszélgessetek a másik egyszerűvel, hogy a russert hogy lehet 3000-ből csodálatos minőségben eltartani, persze, ingyen legyen a kutya :D
2020. aug. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"beszélgessetek a másik egyszerűvel"

Talalj mar ki valami jobb szöveget ha mar oltogatni akrsz, mert ez nagyon "egyszerű" szöveg :)

Miden esetre én végeztem. Viszlaaat :))

2020. aug. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
mondtam már hogy csak egy kérdés volt de ha erre is képtelen vagy hogy ezt felfogd akkor gratulálok elértél valamit az életben :)
2020. aug. 10. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!