Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy válasszak megfelelő kennelt?

Hogy válasszak megfelelő kennelt?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nem vagyok kutyaszakértő meg semmi más se xD

Szeretnék egy egészséges kutyát, ami megfelel az elképzelésemnek.

Hogy találjak kennelt? Hogy válasszak kutyát?

Mire kell figyelni?

Honnan tudom, hogy nem "átverés" normális tenyésztő stb.



2020. aug. 6. 23:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Azt írtad telekőrzésre kell kutya. Elmondtuk, hogy egyrészt arra kamera kell neked, nem kutya, másrészt tenyésztő nem ad kutyát kicsapni a tanyára. :) és a tenyésztős kutya több százezer, ha ennyi pénzért veszel kutyát, azt valszeg nem csak telekőrzésre használnád.

Szóval igazából segíteni akartunk. Nem egyértelmű, hogy csak őrkutya kell, vagy tenyésztőtől őrző-védőre alkalmas kutya.

2020. aug. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Halkan megsúgom, hogy amiket látsz telekőrző kutyákat, azok egytől-egyig keveverékek, nem véletlenül. A pásztorkutya az egy kicsit más témakör.


Érthető, hogy nem szeretnél "benti szardarab kutyát" (sic!), de akkor a telekőrzés az nem megfelelő feladat egyetlen kutyának sem. Helyette: engedelmességi és őrző-védő foglalkozás, nyomkeresés, frizbi, agility, csak hogy a legkedveltebb sportágakat említsem.

2020. aug. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
18%
Normalis tenyesztot ne az Interneten keress, hanem kutyakiallitason. Minden jovoben szamottevo kutya megfordul a kutyakiallitasokon. Valojaban a fedezo parok is ott jonnek ossze, tehat ott talalkoznak a komoly tenyesztok.
2020. aug. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%

Ja, utolsó, és odamegy a taj paraszt, hogy: nekem nem egy benti szardarab kutya kőne, he. Őrizze ja teeeekemet!!


Hát kiröhögik. :D az életben nem kap ez a hülye minőségi kutyát, ne viccelj. :D

2020. aug. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Elfogtam egy üzenetet...: [link]
2020. aug. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Minőségi kutya xD Jól van köszönöm az értelmes válaszokat :D
2020. aug. 7. 21:13
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
Mi vicces hülyegyerek? Nem tetszik, hogy normális tenyésztő nem fog veled szóba állni, mert olyan egyszerű vagy, mint a faék? Ez inkább szomorú, mintsem vicces...
2020. aug. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
hülye gyerek külön írjuk :)
2020. aug. 7. 23:04
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem ;) a jól van után pedig vesszőt kellett volna tenned. Pubikám, ne erőltesd ezt az írás folgot (se). :)
2020. aug. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi az a "folgot", de jól van igazad van :P
2020. aug. 8. 19:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!