Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámnak lábfétise van,...

A kutyámnak lábfétise van, mit lehet tenni ezzel?

Figyelt kérdés
Eleinte csak a saját lábait nyalogatta, de újabban már az enyémet is, sőt ma már egy utcai padon ülő emberhez is odament, akin csak papucs volt zokni nélkül és már az övét is farok csóválva szimatolgatta!!!
2020. aug. 7. 23:16
 1/7 anonim válasza:
74%
Az én kiskutyám meg a szakállamat nyalogatja :D Szerintem valamilyen szinten a szeretet jele. Nem lehet belőle gond.
2020. aug. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Regisztráljon a gyakorira! Hamar megtalálja majd itt a helyét. :D
2020. aug. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem ha lábfétise lenne, az másként nyilvánulna meg. A mi kiskutyánk pl. nekem az orromat szokta nyalogatni, mert megtanulta, hogy nem szeretem, ha a számat. De lazán arcon is nyal. Van, hogy megenné a kezem annyira ki akarja fejezni a szeretetét (vagy kajaszagot érez rajta... :D )

A mi kutyánk is nagyon örül mindenkinek, oda is akar rohangálni, és mindig dugdozza ki a kis nyelvét.

Úgyhogy én az egyessel egyetértek :)

2020. aug. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Nem só és ásványianyag hiánya van véletlenül?


Mert itt pont arra utaló jeleket olvastam, jó az esetleges tisztálkodáson kivül.

2020. aug. 8. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

Csatlakozom a 4-eshez.


A gyerekek sem azert eszik a falat mert vakolat fetisuk lenne.


Egyebekben nem hagynam, hogy idegenek gombas labat szimatolgassa! Eleg undi.

2020. aug. 8. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

Szólj rá, ha ezt teszi.

A lábon sok az izzadság mirigy, kész "illat" kánaán a kutyáknak. Mintha más kutya s***gét szagolgatná. Érdeklődik. :) A baj a nyalogatással van, idegenekét tényleg ne nyalogassa.

2020. aug. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Barátnöm kutyája is pont ugyanezt csinálja, engem borzasztóan idegesít, a barátnömet nem annyira. Szerintem nincs vele gond ha az egészségügyi oldalát nézzük, nem lábfétises, csak így mutatja ki a szeretetét. Letudod szoktatni, ha rászólsz, eltaszítod a fejét stb.
2020. aug. 9. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!