Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 13 gyereknek lakásba valamilye...

13 gyereknek lakásba valamilyen közép-nagytestű kutyafajta?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jövőre szeretnék egy kiskutyát. Mivel lakásban élek és inkább a nagytestű kutyákat szeretem jobban (a kistestű kutyákat is kutyának tekintem) én Dobermannon gondolkodtam,nem találtam interneten jelenleg működésben lévő Dobermann kennelt,ha informáltok egy-két jelenleg működésben lévő Dobermann kennellel, azt nagyon szépen köszönöm. Mindennap le tudnám fárasztani fizikailag és agyilag is. A válaszokat előre is köszönöm! 😊

2020. aug. 10. 12:46
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Üdv ismét! Olyan árkategóriájú kenneleket keresek, ahol a kutya 100.000-200.000 Ft között mozog. További szép napot kívánok mindenkinek!
2020. aug. 10. 12:48
 2/23 anonim ***** válasza:
95%
13 gyereknek??
2020. aug. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
85%

13 gyerek mellé biztos kell még egy kutya is?


Amúgy a Dobermann nem épp ideális fajta a gyerekek mellé.

2020. aug. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
57%
Leginkább semmilyen... Szegény kutya...
2020. aug. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
94%
Ha magadnak szeretnéd, akkor válassz belátásod szerint. Ha a gyereknek, akkor gondold végig, hogy egy kutya 10-15 évet él. Ő most általános iskolás a kutya várhatóan vele marad, amíg lediplomázik. Mindig lesz elegendő ideje a kutyára? Akkor is amikor éppen a párjával foglalkozik, amikor az érettségire, amikor zártheyire vagy diploma védésre készül? A pénzről nem beszéltem, mert várhatóan még jó ideig nem az ő gondja.
2020. aug. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Ibw4x ***** válasza:
47%
13 gyerek és egy kutya? Nagy a család...
2020. aug. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
43%
Ennyi idős gyereknek ne vegyél kutyát. Esélyes hogy 4-5 év múlva már foglalkozni sem fog vele, mivel nem lesz ideje. Főleg nem egy nagytestű kutyára. Ha mindenképp állatot akar, akkor inkább valami halat vagy hüllőt néznék, ezek el vannak egyedül is.
2020. aug. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
78%
Hülyén fogalmaztam, nem egyedül, hanem ember nélkül.
2020. aug. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
74%

Facebookon van fent dobis csoport, Barátunk a dobermenn néven, ott megtalálod az összes kennelt kb. Ajánlások is szoktak lenni, kérdezni is tudsz a tagoktól.


Én nem zárnám ki a gyerek mellé kutya lehetőséget, 13 éves az azért már nem annyira kisgyerek.

Viszont! A kutya csak és kizárókag a TE felelősséged, ne legyenek álomképzeteid hogy a gyerek foglalkozik majd vele. Kutyasuli, nevelés soksoksok foglalozás és menni fog. Úgy vállald, mintha születne egy második gyereked :)

2020. aug. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
83%
13 éves gyerek 99%, hogy nem fog elbírni a dobermannal. A kutya nem is fogja őt gazdának tekinteni, a valódi gazdája egy felnőtt lesz a családból. Neki kell a kutyát nevelni. Ezt vedd számításba.
2020. aug. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!