Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet elkezdeni?

Hogy lehet elkezdeni?

Figyelt kérdés

Nemrég vettünk egy kutyust, aki most 3 és fél hónapos. Még tudom hogy nagyon korai csak kíváncsi vagyok.


Szeretnék tanítani a kutyusomnak trüköket...

Mivel kezdjem? Hogy kell megtanítani? És szeretnék még dolgokat megtudni.



Nagyon megköszönném ha valaki kicsit leírná az alap dolgokat, és a fojtatását!

Előre is nagyon köszönöm a válaszokat... =D


2010. aug. 4. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:

3,5 hónaposan már bőven taníthatod!!! A trükkök hogyanjához pedig ajánlom: www.scribd.com/doc/32636462/Kutyatrukk

www.klikker.hu

[link]


vagy használhatos a youtube-ot. Keress rá angolul és kiváló videókat találsz.


How to teach sit down

How to teach lie

How to teach hi5

How to teach play dead


stb

2010. aug. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi... sokat segítettél, de az a baj hogy ezt a klikkeres dolgot nem nagyon értem.
2010. aug. 4. 16:48
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy végig olvastad ennyi idő alatt ;) [link]


Olvass el mindent, ha kérdésed van szólj. Nem olyan bonyolult, de én sem fogom tudni az oldalon látottnál rövidebben leírni.

2010. aug. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egész pici akkora virsli darabok,amiket rögtön le tud nyelni,nem kell sokat rágni.ezeket tedd egy zacskóba.


hívd magadhoz,ha leól,akkor mond neki,hogy ül,juti dícséret.sok gyakorlás.egy idő után tudni fogja,hogy ha hallja az ült akkor leül,azért pedig jutalmat kap.


vegyél egy sípot,ha aközeledben van sípolj egyet hívd magadhoz és adj nki egy jutit.ha pedig már ott van nálad akkor sípolj juti,ezt ismételd többször.így tanítják sok kennelben babakortól a kicsiket,hogy ha sípot hallanak etetés van.

2010. aug. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem olvastam el ilyen hamar de már régebben halottam róla, és nem nagyon igazodok ki vele... de mindjárt elolvasokm az oldalt hátha segít. köszi = )
2010. aug. 4. 17:34
 6/6 anonim ***** válasza:
A lényeg a finom jutalom falat! Az ül vezényszót másképpen ugylehet, ha kimondod az ül szót, lenyomod a kutyus fenekét, és odaadsz neki egy finom falatot! A fekszik-et ugyanígy tudod tanítani, csak a marjánál(hátát) nyomod le!
2010. aug. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!