Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Platinum kutyatáp francia...

Vargaszandika3 kérdése:

Platinum kutyatáp francia bulldognak?

Figyelt kérdés
Kék fehér 1,6hónapos bulldogomnak tápot szeretnék váltani,mégpedig a platinumot elég jonak gondolom..igazábol mindent megeszik nem válogat nem az ize miatt kérdem hanem,hogy szerintetek mégis mék lenne számára a legalkalmasabb?Jelenleg kap lazacolajat is de a szőre nagyon hullik elég durva is illetve sokat nyalja a lábát.Most hipoallergén tápot kapott állatorvostol ezert a régit nem adhatom tovább (royalt) mivel nem volt számára elég megfelelő..akinek van tapasztalata kérem irja le illetve milyen vitamint lenne jó,ha vásárolnék neki?télen a hőszigetelt házában lessz a garázsban sajnos egyenlőre nincs más megoldás..aki tud ajánlatokat kérem irja le és aki utálkozni szeretne az ne tegye,mert nagyon sokat sirok azert mert kint kellessz lennie..kérlek titeket inkább jó tanàccsal lássatok el köszönöm
2020. aug. 12. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Szőrhullásra a legjobb sörélesztő. Ha folyamatosan adsz lazacolajat, akkor mindenképpen adj kendermagolajat is mellé. Kivétel, ha kúraszerűen adod a lazacolajat. A sörélesztőt 6 hetes kúrák formájában érdemes adni.

Platinum tápból én a sertést ajánlom.

2020. aug. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

2 jótanácsot is tudok adni:


1: nincs olyan magyar szó, hogy 'kellessz"

2: a Platinum erős táp, nagyon magas fehérjével. Könnyen lehet, hogy sok lesz neki és hasmenése lesz. Gyengébb tápot ajánlok.

2020. aug. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha allergiás vagy étel-intoleranciája van, akkor azt a hipoallergén tápod add neki, amit a doki javasolt, és figyeld, javul-e az állapota. Semmi mást nem kaphat ezen kívül.

Bulldogot nem tartunk kint, télen főleg nem.

2020. aug. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

Platinumnak 23-24% a fehérje tartalma,abszolút nem magas.


Ha csirkére allergiás azért gáz,mert kölyök tápja csak csirkés.

4 hónapos kor után ajánlják a felnőtt tápjaikat.


Nekem is ételintolerancia gyanús a 8 hónapos kutyám.

ő jó részt csirkés tápokat evett,meg nyerseztünk,de csirkével és pulykával. Lehet telítődhetett a szervezete.

Nálunk hasmenés volt a jele ennek.


Platinum csapatnak írtam nagyon kedvesek,segítőkészek voltak. Ibériai sertés tápjukat ajánlották,mivel ennek az állatnak a húsával nem találkozhatott.


Azt javaslom keress monoproteines kölyök tápot,ami egyfajta állatból van,legyen glutén mentes.

Amit még nem evett, bárány,hal,szarvas,marha próbálj ilyesmi tápokat keresni.

Jutifalatokból is max ilyenek keress,semmilyen mást.


Asztalról semmit ne kapjon.


Én is etettem a doki által fantasztikusnak mondott royal canin hipoallergén tápját,de 7-10 napi kakinál úgy döntöttem hogy nem fogom a kutyám fejlődését tönkre tenni.Hasmenése elmúlt a táptól,de bazi sok a kaki.

Akkor kerestem alternatívát és sokan ajánlották a platinumot.


Egyébként sok gyógytápon ott van,hogy kölyök kutyának nem adható! Kérdező nézz utána ennek is. Mellesleg 1,6 hónapos kutyát nagyon nem tömnék ilyennel.


Bár még a tiéd kicsi,még sok kaki normális.


Nálunk a normál adag 8 hónaposan max a 3 kaki,de inkább 2.


Francia bulldog rövidszőrű nonstop fog hullani a szőre,nem tudsz ellene mit tenni.

Sörélesztő,lazacolaj jó lehet. De szerintem kicsi még ehhez a kutyád. Mindenféle kiegészítőt inkább 3-4 hónapos koruk után érdemes.


Ezt a fajtát nem lehet kint tartani!! Meg fog fagyni.

De látom te is csak divatból vetted,de nem olvastál utána,hogy szőrhullajtós!

2020. aug. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A 23-24% tényleg nem magas, kar, hogy a platinumban nem annyi van. :)
2020. aug. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

Akkor kedves utolso nezd meg az oldalukat!

Speciel az Iberiai sertes tapja 23%os feherjetartalmu!

Csirkes 26%

Marhas 24 es a baranyos is 24%

Kolyok 27%os,de minden tapnal a kolyok tapban magasabb a feherje arany.


Abszolut nem olyan magasek ezek, mikor van 30-35 % feherjetartalmu tapok. Na azok mar tenyleg magasak!

2020. aug. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Olvasni tudsz? :)
2020. aug. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7-es: Nézd meg az analítikai összetevőket. Ha netán nem tudnád: protein=fehérje.
2020. aug. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

7es!


70 %ra gondolsz az a hústartalom,nem a fehérje tartalom.A kettő nem ugyan az. Olvasni talán te nem tudsz.

2020. aug. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!